Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmennétek az apósotok temetés...

Elmennétek az apósotok temetésre vagy sem?

Figyelt kérdés

A férjem apja meghalt.

Soha nem volt köztük jó kapcsolat, én is egyszer találkoztam vele.

Ukrajnában lesz a temetés.

Viszont a férjem egyedül nem akar menni, de van egy 7 hónapos kislányunk akit ennek az egésznek pedig nem igazán szeretnénk kitenni.

Jelenleg nem tud vigyázni rá senki.


2015. dec. 27. 15:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%
Elmennek.
2015. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez esetben nem mennék el. Egyébként , ha megoldható, akkor igen.
2015. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem akar a férjed egyedül menni?

Amennyiben lelki támogatásra lenne szüksége tőled a temetésen, mindenképp vele mennék a helyedben, mert akkor ez nem a te apósoddal való kapcsolatodról van szó, hanem arról, hogy a férjednek egy nehéz pillanatban szüksége van rád.

2015. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%
ha tényleg sneki nem tudja elvállalni a ygereket, én nem mennék, azért egy 7 hónapos picit nem rángatnék el Ukrajnáig egy temetésre, pláne ne a tél kellős közepén. A férjed miért nem akar egyedül menni?
2015. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Az fentről lemaradt, hogy mivel a falu régi szokásokkal így szerdán lesz a temetés addig a házban van (külön épület), addig pedig virrasztás van a házban.
2015. dec. 27. 15:53
 6/31 A kérdező kommentje:

Csak mert kb 8 éve nem találkozott egyik rokonnal sem és nem akar így egyedül nekivágni az útnak.

Nem lelki okok miatt.

2015. dec. 27. 15:55
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

így hogy sok közöd nem volt hozzá, én a helyedben nem mennék.

azt viszont nem értem, hogy a férjed az apja temetésére miért nem akar egyedül elmenni?

mondjuk ha ő sem szimpatizált vele akkor érthető.

én sem mennék el az alkoholista apám temetésére, aki verte anyámat és engem is, és mióta elváltak rám se nézett.

számomra egy idegen, szóval ennyi erővel minden nap mehetnék idegen emberek temetésére, mert kb. nálam ezt a szintet érte el.

2015. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Andizsuzsi ***** válasza:
34%
Ukrajnába egészen biztosan nem vinnék gyereket.
2015. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%

Mivel a férjem,támogatom mindenben. Szóval ha szüksége van rám,elmennék vele. A kislányotoknak pedig nem muszáj elmennie,ott vannak a nagyszülők is.

Az én Anyukám sem szerette az anyósát,sőt,gyűlölte,de mégis elment a temetésére Apukám miatt.

2015. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy jelenleg nem tud senki vigyázni rá.

Az én szüleim üdülni vannak.

A férjem anyukája meg ott lesz a temetésen.

2015. dec. 27. 15:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!