Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szólnátok ha a lányotok...

Ti mit szólnátok ha a lányotok egy sokkal idősebb férfival járna?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pár hete találkozik a 21 éves lányom egy fiúval, de azt most vallotta be, hogy 34 éves férfi. Ez engem nagyon sokkolt, eddig mindig vele egyidős barátja volt. Már magába lakik és mindene megvan, félek a lányom nehogy hamar olyan döntést hozzon amit később megbán.

2015. dec. 28. 16:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem is értem egy ilyen idős férfi miért kezd kapcsolatot egy fiatal lánnyal, miért nem vele egyidős nőt keres? Féltem a lányomat.
2015. dec. 28. 16:08
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
A szerelemben nincs korhatár. Ha tényleg szeretik egymást, akkor nincs semmi baj. Van ennél nagyobb korkülönbség is.
2015. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Felelőtlen döntés az is lehet, ha vele egykorú az jár, attól függ, ki az illető. Amúgy ez a kerdes rettentő unalmas, annyian és annyiszor teszik föl szinte naponta.
2015. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem 21 évesen már maga is el tudja dönteni,hogy mit szeretne.
2015. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Azért ez ebben a mai világban már nem olyan durva. Van ahol sokkal nagyobb a korkülömbség.
2015. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
74%
az o elete azt csinal amit akar
2015. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Én ezt nem érzem olyan nagy korkülönbségnek. Lehet, hogy pont attól lesz jó a kapcsolat, hogy a férfi már kalandozgatott eleget és inkább vágyik családra, mint a lányoddal egykorú fiúk.
2015. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
21 éves vagyok, és terhes egy jóval idősebb férfitól aki egy p*cs. Elvetetni már nem tzdom, későb derült ki. Alapból rendszertelen a menzeszem, így nem is gondoltam rá. A gyereket akarja, de többet ne várjak tőle. Remélem a lányod nem jár így...
2015. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, van az a korkülönbség, ami a józan észnek ellentmond szerintem is. 20 éves nő a 40 éves férfivel, ott már érettségizni sem biztos, hogy látni fogja a gyerekét az apa, ilyesmikre gondolok.


De ahhoz, hogy a lányod milyen döntéseket fog megbánni vagy éppen nem megbánni, semmi köze a korkülönbségnek önmagában, ez viszont a részedről egy minden alapot nélkülöző következtetés.

A kapcsolat résztvevőitől, mint emberektől függ a dolog.

Ott van húgom, aki 21 évesen ismerte meg a nála 11 évvel idősebb barátját, aki immáron 4 éve a sógorom.

Baráti körben is vannak 10+ év korkülönbségek, közöttük vannak házasok, illetve több éve együtt élők, sőt, van akiknek már gyereke is született.

Adj neki esélyt, figyeld a kapcsolatukat, beszélgess a férfivel. Ha szereti és boldoggá teszi a lányodat, jól bánik vele, akkor kit érdekel, hogy 10-12 év van közöttük? Ráadásul úgy, hogy már mindketten nagykorúak.

2015. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
#2 ez de szar duma, ettől függetlenül 21 évesen már el tudja dönteni, hogy mit akar
2015. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!