Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg kevés olyan apuka...

Tényleg kevés olyan apuka van, aki igazán szereti a gyermekeit?

Figyelt kérdés

Olyan apuka, aki nagyon szereti a gyermekeit, mindent megtesz értük hogy boldogok legyenek.

Félreéertés ne essék, apával nagyon jó a kapcsolatom, rengeteget foglalkozik velem meg a testvéreimmel is.


2015. dec. 29. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Sok szerető ember van, csak kevesen tudják és merik igazán kimutatni az érzéseiket.
2015. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem láttam a linkelt kérdést
2015. dec. 29. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

Te valamilyen tudatmódosítót szedsz?

Vagy honnan szedted (?) a kérdésed alapját szolgáló "adatot"?

Mi az a "kevés"? Az a "kevés" mennyivel kevesebb", mint a gyerekeiket elhanyagoló anyák száma? ( És akkor még az abortuszokat nem is számítom ide!)

Szerinted ez egy értelmes kérdés?!

:-(

2015. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból, terhesgondozásra nálunk mindenkivel jön kispapa (Kútvölgyi Kórház), de ha sztk-ba megyek, vagy más állami orvoshoz, ott egyedül vannak a kismamák. Csak az én férjem van velem.


Gondolom, ez a későbbiekben is így marad majd, hogy lesznek érdeklődő, törődő férfiak és kevésbé azok. Ez lehet amiatt is, hogy cikinek érzik, ha a gyerekükkel csinálnak programot, mert az szerintük a nők dolga, de amiatt is, mert ők maguk se akarják.


A nővéremmel a férje sosem volt egyetlen uh-n vagy vizsgálaton sem, mert nem érdekelte annyira, ez a nővérem dolga szerinte. :/ A barátnőm férje meg mindenen ott volt, és most is részt vesz a gyereknevelésben, pedig szintén sokat dolgozik.


Apám meg (ugye akkoriban nem mehetett be a szülésre) amint meglátott engem újszülöttként, felkapott és ölelgetett, nézegetett és azóta is nagyon jó a kapcsolatunk. Rengeteg emlékem van vele, és olyan férjet is sikerült választanom, akivel az én gyerekemnek is lesz. :)


És, lehet mondani, hogy a férjem kötetlen munkaidőben dolgozik, könnyű nekem, de apám 3 műszakban dolgozott gyerekkoromban, mégis nagyon szoros kapcsolatunk volt.:)


28N, 29hkm

2015. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!