Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nevelő anyámnak miért nem...

Nevelő anyámnak miért nem tetszik, hogy apával ilyen bensőséges a kapcsolatotunk?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki rosszra gondolna, nem ilyen aberrált szexuális kapcsolatra kell gondolni (félreértések elkerülése végett), egyszerűen arról van szó, hogy apával nagyon sokat beszélgetek. Szinte mindent megbeszélünk, sokat segít a tanulásban is. Átbeszéljük, hogy mi volt neki a munkahelyen, nekem meg a suliban. Kikérem a tanácsait, van olyan, hogy megölelem, megpuszilom, van, hogy odabújok hozzá. Ilyenkor nevelő anyám mindig rámszól, hogy hagyd már békén apádat, meg ne zaklasd már a butaságaiddal, apád nem ér rá most, meg ilyenek. Amikor meg szólok neki, akkor persze duzzog, meg motyog, hogy milyen szemtelen vagyok vele, meg milyen életképtelen felnőtt lesz belőlem.

2015. dec. 30. 09:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%
Ááá, biztos nem csinálod direkt, hogy kiakadjon. Kizárt dolog. És azt csakis akkor kell, amikor ő látja. Máskor nem lehet. Értem.
2015. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor szoktam, amikor nevelőanyám ott van. Meg jogom van a saját édesapámat szeretni.
2015. dec. 30. 11:51
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, ne b*ssz* már meg az élet, hogy egy lány az apjához csak akkor mehet oda, ölelheti meg, vagy éppen adhat neki puszit, ha az új feleség nem látja.

A feleség a lehető legrosszabb taktikát választotta azzal, hogy téged cseszeget.

Ha gondja van, akkor a FÉRJÉNEK beszéljen arról, hogy úgy érzi, el van hanyagolva.

2015. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.
2015. dec. 30. 16:47
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszont alapvetően kedves vele, akkor kezdeményezz beszélgetést, és fejtsd ki, hogy te nem a vetélytársa vagy, örülsz, hogy az apádnak jó társa, stb. De neked is szükséged van a megértő, szerető szülődre.
2016. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat: szóval, ha alapvetően kedves VELED
2016. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam erről beszélni vele több alkalommal is, de mindig az volt, hogy nagy lány vagyok (17) és azoknak nem szabad így viselkednie.
2016. jan. 1. 18:38
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
Ásó van, kert van, klórmész van...
2016. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!