Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van baja anyámnak...

Miért van baja anyámnak minden pasimmal látatlanban? Más szülei is ilyenek?

Figyelt kérdés

Most van a 3. kapcsolatom, de amikor mondtam anyumnak, mindig volt valami baja, és nem látszott rajta az öröm hogy boldog vagyok... Ha idősebb volt, az volt a baj, ha fiatalabb, akkor az (azt hiszi valami nagy jelentése van annak hogy fiatalabb), ha osztálytársam, az a baj... Szóval mindegyikre beszólt valamit. A mostanit még nem ismeri (friss kapcsolat), az előzőeket végül megkedvelte, de akkor is rosszul esik, hogy nem azt mondja, hogy de jó, végre megint boldog vagyok, hanem hogy jaj jaj ez a bajom az a bajom...

És nem szívesen mondom meg neki az elején, hogy hova megyek, amikor vele talizok...


Mással is van ilyen?


Nem hiszem, hogy nagyon aggódna és ez lenne az oka... 3. kapcsolat és 20 éves vagyok.


2015. dec. 31. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet, hogy inkább az a baja, hogy felnőttél, és végül majd lassan kirepülsz a családi fészekből? Vannak anyák, akik ezt nehezen fogadják el. Ha meg nem boldogok a párjukkal, akkor triplán nem örülnek a gyerek boldogságának, mert ha a gyerek egyszer elköltözik, magányosak lesznek.
2015. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%

3. kapcsolat, azaz evente kb. uj pasi.

25 eves korodra ez a szam mar 8-ra fog noni. 8 pasi 25 evesen.. mondhatnank ra hogy ribi?

2015. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Együtt vannak a szüleim és nagyon jól kijönnek, nagyon összeillenek, csomót utaznak együtt meg minden. Szóval nem lesznek magányosak ha elköltözöm. Van egy nagytesóm, ő már elköltözött, és inkább apukám akarná hogy maradjak örökre. :D

Bár lehet a felnövést nem fogadja el, de évekkel ezelőtt is ilyen volt, amikor még gimibe jártam...

2015. dec. 31. 15:07
 4/19 anonim ***** válasza:
5%

Sztem félt anyukád, nekem 13 a lányom, még nem fiúzik, de már most félek, hogy mi lesz :(

Meg valahogy ezt nehez elfogadni, hogy fél életemet rászenteltem, utana meg lesznek dolgai amik fontosabbak lesznek mint én,háttérbe szorulok..

2015. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Öööö...

16 évesen volt egy két éves kapcsolatom, majd 18 évesen egy fél éves, és most van újra.

Ha ez neked ribi, akkor az csak azért van, mert te nem tudsz még egy embert se összeszedni ;) :*

2015. dec. 31. 15:08
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
2.! Ha 25 éves korára 8 pasin lesz túl, akkor mi van? Mi közöd hozzá? :D
2015. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

2-es te egy idióta vagy.

nekem 16 evesen minden heten mas pasim volt és??

mentem mindig bulizni, ezt talaltam akkor jónak.

ha nem tetszett, kiderült róla vmi , akkor dobtam.

ennyi.

2015. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
4%

A kérdező csaj biztos úgyvan, hogy szebbnél is szebb kanikat szerez magának :P :D

Ezt élvezi is xD

Hogy milyen bunkó a másikkal a pasas, azt nem érdekli.

Vagy olyan szép pasikat szed fel, akinek nem 1 nője van, hanem jó a csaj játszótársnak, így akkor dobhatja el a kani, amikor kedve szottyan.

2015. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
4%

Ha egy illető nem olyan szép, csak azért nem lehet boldog, mert nem "helyes", az dögöljön meg egyedül!

Ez a felszínesség és igazságtalanság netovábbja!

2015. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kicsit elkanyarodtunk a témától...:D

De amúgy tök átlagos kinézetem van, szerintem 20 évesen a 3. pasi tök normális...

2015. dec. 31. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!