Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert kell minden heten...

Miert kell minden heten elmondjak a szuleim, hogy ideje lenne egy komoly baratnak, es utana ferjhez menni?

Figyelt kérdés

Egyedul en tudom a maganeletemet, nem tudjak, mi jatszodik le valojaban bennem, megis minden heten azzal szivatnak, hogy biztos azert vagyok ilyen, amilyen, mert nincs senkim, es kellene valaki. Aztan ravagjak, hogy mindegy, mert amennyit vasarolok, ugyse maradnank egyutt.

Mikor fognak vegre felhagyni ezzel, komolyan kikeszit mar ez az egesz. Annyira elegem van mar ebbol...

22L


2015. dec. 31. 20:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Jo, soha nem volt olyan baratom, akit hazahoztam volna, hogy bemutassam... De semmi kozuk hozza. Mit kell mindig ezzel szivatni, utana meg csodalkoznak, ha ideges vagyok.
2015. dec. 31. 20:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, ha valakit majd hazaviszel, örülni fognak neki, nem fogják kiutalni melloled, nem fogjak feszt kritizálni, vagy marni. Szerintem egyszerűen szeretnék, hogy boldog légy, és az pozitív szerintem, hogy nekik ez is beletartozik a boldogságba. Általában az ellenkezőjevel van tele a gyakori. Gondolom csesztetesnek érzed. De egy jó párkapcsolat amúgy tényleg jó hatassal van az emberre.
2015. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan barátom akit hazavittem, most 25 évesen még is egyedül vagyok. Én is sokszor megkaptam a szüleimtől, hogy én már egyedül szándékozom meghalni? (két éve nincs senkim) Vagy kapom az ércelődéseket, hogy "nekem sosem lesz unokám". Egyszer egy ilyen beszólás után elmondtam nekik hirtelen felindulásból, hogy higgyék el, hogy ez az egész nekem sokkal sz*rabb érzés, mint nekik és attól, hogy még cs*sztetnek is vele nem lesz jobb, sőt... csak még rosszabbul érzem magam.

Nos, azóta nem jött elő a téma, úgyhogy az őszinteség csodákra képes.

2016. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel senkit nem viszel haza és senkiről nem beszélsz otthon, mert szerinted "semmi közük hozzá" (hálátlan egy gyerek lehetsz), természetes, hogy az jön le nekik, hogy nincs senkid. És normális, ha egy szülő aggódik, ha a 22 éves lányának - szerinte - még nem volt senkije, és nem is tűnik úgy, hogy szeretne.


Ez van belekódolva a szülőkbe, szeretnék a gyerekeiket boldognak látni, és valamiért ezt csak párral az oldalukon tudják elképzelni.


Talán ha elkezdenél normálisan kommunikálni velük, mint egy felnőtt ember, akkor nem cseszegetnének..

2016. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd el te is minden alkalommal, hogy semmi közük a magánéletedhez. Majd megunják.
2016. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!