Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti mit szólnátok...

Anyukák! Ti mit szólnátok ahhoz ha a lanyotok (18) ki jelentene, hogy nem rendes kapcsolatban, hanem szexkapcsolatban van egy nála idősebb (21? ) sraccal?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem kellene kijelenteni a szülő előtt, mert nem tartozik rá (és nem is kíváncsi rá). Ez magánügy. Nyilván nem egy jó életcél, de a szülő ezellen nem tehet semmit.

19L

2016. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

A 21 áves azért inkább korabeli, mint "idősebb" kategória.

Azt mondanám egészségedre.

18 évesen mi lenne ezzel a baj? Kapcsolata nincs, szexre szüksége van. Legalább nem minden alkalommal mással bújik ágyba...

2016. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Az ő dolga. Úgyis csak ideiglenes.
2016. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Azt, hogy az ő dolga, csak védekezzenek. Nyilván van rá oka, amiért így döntött, ha jó kapcsolatban vagyunk, akkor ezt az okot is megosztja velem.

Az én 24 éves fiam is szexkapcsolatban van egy nála fiatalabb lánnyal. Tudom, hogy miért, azt is, hogy közös megegyezés alapján vannak így. Csak reménykedni tudok benne, hogy idővel túlteszi magát azon a csalódáson, ami miatt pillanatnyilag nem akar normális, teljes kapcsolatot, addig is elfogadom és szeretem olyannak, amilyen.

2016. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem kérném, hogy kösse az orromra.

Amúgy nem lányom van, hanem fiam, aki még nincs ebben a korban, de nyilván ha eljön az ideje, akkor elbeszélgetek majd vele, vagy az apja a szexről, a védekezésről, a felelősségről, vagyis megadjuk neki az alapot, hogy felelősségteljesen éljen nemi életet és hogy azt hogyan éli, nyilván ésszel tegye, akkor élje úgy a nemi életét, ahogy akarja. És ha lesz szexkapcsolata, vagy lányom lenne és lenne szexkapcsolata, hát istenem. Csak vigyázzon magára.

Nekem is volt 17-18 évesen szexkapcsolatom. Nem kötöttem a szüleim orrára. Nyilván ésszel csináltam és ennyi.

És az a 3 év meg nem nyom sokat a latba, nem nagy korkülönbség.

2016. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekem elmondta, viszont okot nem adott rá, de ismerem és megértem hogy nem szeretne most kapcsolatot, de egy kicsit furcsálltam, hogy a lányom benne lenne egy szexkapcsolatban...
2016. jan. 1. 20:59
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Még mindig jobb,mintha egy 50 éves gazdag pasival állt volna össze egy párkapcsolatra.
2016. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Én személy szerint örülnék neki, hogy él.
2016. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

En nagyon meglepodnek es beszelnek vele errol. Fokent, mert felnott nokent mar tudom milyen rombolo egy szexkapcsolat es ez fiatalabb korban meg rombolobb. Masreszt a no biologiailag olyan, hogy kotodni fog elobb vagy utobb a szexpart erehez lelkileg. Es akkor mar nem szexkapcsolat lesz. Ha a fiunak meg az marad (ferfiaknal konnyebb az erzelemmentes szex), akkor dak megint serulni fog a lanyom.

Ezert minde kepp beszelget ek vele, hogy lassam mi is az igazsag. Iranyitani ugyse tudnam es nem is akarnam, de figyelemmel kisernem, mert hatha idovel valtozik a kapcsolat jellege es szuksege lesz ram.

A lanyod nem veletlen mondta el neked. Varja a visszajelzest.

22 evesen anyukamnak egy hasonlot elmeseltem, azert mert ereztem nagyon nem oke amit csinalok. De anyum nem voot valami tapasztalt es nem tudott mit mondani. Amikor mar rossz vege lett, akkor vigasztalt.

2016. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
miért kel ilyet bejelenteni?
2016. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!