Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elváltak a szüleim. Anyukám...

Elváltak a szüleim. Anyukám azóta eléggé Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Tehát anyukám és apukám kb egy éveváltak el én 13éves vagyok és van egy 10éves öcsém. Elég csúny vállás volt apa rendszeresen megütötte anyát ezt úgy vettük észre hogy itt ott sebek lettek, lila foltok stb...de azt tudni kell hogy apukám a fél várossal csalta anyámat és ez akkor derült ki...éppen egy nemittenivel csalta akinek apa folyton azt igérte h majd elválik töllünk és odajöhetnek a házunkba. A csaj totál pénzéhes volt...mert apám mindent vett neki autót, fullos telót stb és ez a nő anyámat a fészbukon (direkt írom így) szidta de folyamatosan...egyszer eldurvult a dolog és mi éjszaka közepén átszöktünk (!) nagymamámékhoz mármint én az öcsém és anyukám...és amikor mamáék megtudták h mi van akkir kihívták a rendőrséget... Na kb ez volt 3 éven keresztül ugye míg nagymamámékhoz költöztünk és utána anyám ellvált apám megütötte anya feljelentette és a nőt is mert személyi jog sértés vagy mit csinált...


Ez volt és anyám most oké hogy szomorú de apám folyton zaklatja őt de a vállás már egy éve megtörtént...ís azóta anyukám bocsánat a kifejezésért de elviselhetetlen tud lenni...én meg öcsém mindent megteszünk h jól érezze magát de egyfolytában szid minket pedig jó jegyeket kapunk jol viselkedünk...de bemegyek a szobába és húzzak innen a fran*ba inkább tanuljak...én mondtam h már tudok mindent ő meg elkezdett ordítani h ne beszéljek vissza


Szerintetek mit tudnék tenni hogy ne csinálja ezt?



2016. jan. 3. 10:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért...nem olvastam át
2016. jan. 3. 10:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Ti kb semmit. Anyukád egyedül maradt 2 gyerekkel, és ezért ideges. Ha összejönne egy rendes pasival, akivel persze ti is jóban lennétek, az lenne a megoldás.
2016. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ remélem így lessz :)
2016. jan. 3. 10:54
 4/7 szántóvető ***** válasza:
91%

sima kompenzációs zavar,rajtatok vezeti le mindazt a megaláztatást amit ő szenvedett el korábban.anyukád elég buta ha engem kérdezel,inkább örülnie kéne nektek :)

a megoldást sajnos nem tudom,de mindenesetre tartsd ki az öcséd mellett,legalább egy támasza legyen neki.

2016. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesíts nagyon az élet minden területén, mert nem tudhatod, mit fog nektek hozni az élet.

Támaszkodj elsősorban magadra. Azon kéne gondolkodj, milyen ösztöndíjakat tudnál majd megszerezni, milyen nyelvvizsgákat, milyen hobbit és majd, ha már Te is dolgozhatsz, milyen pénzből.

Nehéz lehet anyukádnak, gondolom szerette apukádat.

Az én szüleim is váltak, és mind a kettőtől mindig megkaptam, hogy a másikra emlékeztetem őket... Na szép.

Sajnálom anyukádat. Te tényleg csak tanulj. Ha sokat szid, kösd le magad hobbival. Amikor meg jó a kedve, dolgozz gőzerővel azon, hogy jó legyen a kapcsolatotok, amikor engedékenyebb. Vannak barátai? Remélem van, akivel meg tudja beszélni a gondjait.

De első valóban az legyen, hogy nagyon jól tanultok és segítetek otthon. Nehogy meglepetésként érjen egy s más a későbbi években.

2016. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ilyen eset van és az lenne jo nektek és anyudnak ha találnátok olyan családi barátot aki segitene ebben a helyzetbe. Ha apukád meg továb zaklatja anyudat akkor akár te is bemehetsz a rendörségre és távoltartési végzést lehet kérni. Egyéb ként Budapestiek vagytok?
2016. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Nem nem budapestiek vagyunk, miskolc mellett lakok

2016. jan. 7. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!