Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen anya az aki lek*rvázza...

Milyen anya az aki lek*rvázza a saját lányát?

Figyelt kérdés
23 éves a lánya ennek az anyának, és már 9 éves korától emlékszik rá hogy úgy ment fel az iskola lépcsőjén hogy az anyja azt mondta rá hogy k***a
2016. jan. 4. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
Sokan lek*rvázzák a lányukat ha nagyon összevesznek, szerintem nincs is olyan család ahol ne hangzott volna el, vagy csak nagyon kevés.
2016. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
K*rvázzon vissza a gyerek mondván "anya ezt tőled tanultam" :D
2016. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9%

#4.

" De nagyon valószínű, hogy az érintett lány tette fel e kérdést. Különben honnan tudná?


A kérdésfelvetés ( cím) alapján még lehetne ezt gondolni, de a "magyarázat" már kétkedésre adhat okot.

Honnan tudná? Vagy a párja, vagy nem tudja csak kitalálta.

2016. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%
Régebben teljesen megszokott káromkodási forma volt ez, csak a mai emberek mindent szószerint vesznek, pedig még mindig el van terjedve ez a szó veszekedésekkor. Minél idegesebb valaki, annál durvább szavakat mond. Valamivel felcseszte az anyját, előfordul minden családban, ha a lánnyal nagyon össze kell veszni. Olyat is láttam aki 3 éves lányra mondta, viszont az se komolyan értendő hanem csak amolyan poén féle.
2016. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Rezi Dencia ***** válasza:
62%

3 éves kislányt lek***vázni poénos???


K***va jó poénjaid vannak!


Ki mint él, úgy ítél!

2016. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok az a lány, és átlag kérdésként tettem fel, és nem magamra irányítva a kérdést.


Még mai napig is azt mondja, pedig nem voltam, nem vagyok és nincs is szándékomban, bár véleményem szerint ha az lennék, vagy ha az én lányom ne adj Isten az lenne én lennék az utolsó ember aki ezt mondja.

2016. jan. 5. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!