Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen szülő az...

Szerintetek milyen szülő az olyan aki azért utálja a gyerekét mert csúnya?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Őszinte, mert nem hazudik sem a gyereknek sem önmagának.
2016. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
72%
Lol :D
2016. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vagyok egy szépség, átlagos a külső, de Anyum mindig azt mondja, hogy én vagyok a legszebb a világon :)- szerintem így kellene, hogy vélekedjen minden szülő. Emígy meg a gyerek mindig hasonlít valakire...vagy az egyikre vagy a másikra.
2016. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Magát minősíti!
2016. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

És vajon a gyerek kitől örökölte a külsejét? :D


Viccet félretéve, nagyon nem pártolom, egy jó szülő olyannak szereti a gyerekét, amilyen...

2016. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
H*lye szülő, mert egyrészt az ő génjeit örökölte, másrészt a párja géneit örökölte, szóval rosszul választott párt. Teljes egészében az ő hibája, ha a gyerek félresikerült.
2016. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják hogy úgy válassz párt, hogy a gyerek az apjára fog hasonlítani, nem a BMW-re.

Milyen ember az ilyen? Felszínes, selejtes, csak a külsőségeket látja. Szánalmas.

Gondolom az életben ő csak annyit tud felmutatni, hogy "szép".

2016. jan. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 acelsziv ***** válasza:
Sz ilyan "szülőt" kellene lapáttal agyon verni. Teljesen tönkreteszi a gyerek önbecsülését.
2016. jan. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na az ilyen szülőt kéne lapáttal agyonverni, ahogy már valaki említette... nem a postással kellett volna félrelépni ha nem adonisz vagy nem pénztárca alapján kellett volna a papát kiválasztani. A külsőn lehet javítani, de az alapvető vonásokat bizony örökli az ember, a drága mamától is.


Nekem anyukám és apukám is mindig azt mondta, hogy szép vagyok, így kezdetben volt önbizalmam, persze nem az elszállt csak épp annyi, ami egészséges volt. Aztán kamaszként apu rossz taktikát alkalmazott, hogy mozgásra ösztökéljen. Azzal heccelt, hogy nagy lesz a fenekem, mozogni kéne. Na ezt kamaszlány aggyal úgy sikerült lefordítani, hogy csúnya vagyok, ronda kövér disznó vagyok, senkinek se fogok soha tetszeni. Így mozgás helyett csak ténylegesen elhíztam és oda lett a kamaszkor miatt egyébként is megrendült önbizalmam egésze kb. (azóta persze lefogytam, de még mindig átlag alatti csajnak gondolom magam az régi átlagos helyett)


Szóval nem normális az ilyen szülő. Mert a példámból ha csak annyi lenne, hogy a gyerek úgy gondolja, hogy a szülő szerint ronda azt mondanám lehet félreértette, de hogy utálja... az azért már túlzás.

2016. jan. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki utálja a gyerekét az nem szülő. Magát minősíti vele.

Még ha valami szörnyűséget tenne is a gyerekem,lehet haragudnék, dühöngenék, szégyellném, magamat vádolnám, vagy ezek keveréke, de utálni? Arra nincs mentség.

2016. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!