Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem csináltak semmit a...

Miért nem csináltak semmit a rendőrök?

Figyelt kérdés

Apám megverte anyámat, kihívtam a rendőrséget. Már egy órája volt az eset, anyám azóta vérzik. Kijöttek a rendőrök, egy darab cetlit nem jegyeztek fel, semmit. Nem tettek semmi intézkedést. Semmit.

Már sok ilyenre volt példa, és mikor kijöttek, mindig az volt, hogy addig nem léphetnek, míg vér nem folyik. Most arcon ütötte meg apám többször is, vérzett is. Mégsem csináltak semmit sem az ég világon!



2016. jan. 6. 20:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Irány a kórház, látleletet vetetni és hivatalosan feljelentést tenni testi sértésért.
2016. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
22%
Te miért ide írsz az helyett, hogy tennél valamit, a megismétlődés ellen?
2016. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Persze.

Csak hogy a kórházba holnap tud csak elmenni anyám, addig meg bármi lehet... ezért akartam kérni ideiglenes távol tartásit, de természetesen nem kapott.

2016. jan. 6. 20:53
 4/35 anonim ***** válasza:
72%
ha 8 napon túl gyógyuló akkor automatikusan feljelentést tesz a kezelő orvos? (ez a kérdéstől függetlenül jutott eszembe)
2016. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Azért nehogy már a kérdezőt hibáztasd, aki rendőrt hívott, mert azt remélte, hogy majd ők tudnak valamit tenni. Semmit nem tudsz a kérdező koráról, lehetőségeiről. Én pl 8 évesen nem egyszer láttam a családon belüli erőszakot és képzeld semmit nem tudtunk tenni gyerekek, míg anyánk nem szánta el magát, hogy lép ellene..........
2016. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Kettes, nem te vagy az, aki leszedi apádat anyádról, mert meg akarja fojtani (természetesen akkor sem tettek semmit a rendőrök), nem te vagy az, aki beáll a kés alá, és még sorolhatnám.

És azért írtam, mert nem értem ezt a rendőri "intézkedést".

De igen, a te válaszod sokat segített... abszolút elmondtad, hogy miért nem tettek semmit!

2016. jan. 6. 20:57
 7/35 A kérdező kommentje:
*kés elé
2016. jan. 6. 20:58
 8/35 anonim ***** válasza:
25%

Igen kérdező, mert az ideiglenes távolságtartás az bizony nem így működik, hogy rendőrbácsi kimegy, önkényesen dönt a látottak és elmondás alapján, majd csak úgy kirakja apádat, hogy menjen amerre lát este 8-kor.

Az meg hogy csak holnap tud orvoshoz menni, megint csak egy kifogás. Ha más nem szépen mentőt hívsz, és anyudat beviszik a kórházba. Hidd el ha telefonba elmondod, hogy verés áldozata, vérzik, ki fognak menni.......

2016. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
98%

Ha még mindig vérzik, bátran bemehet ügyeletre, sürgősségire. Orra, valamije nem törhetett el? Csúnya sérülés, ha egy álló órája nem áll el a vérzés.


[link]


Sajnos, ez pont ma (szerda van) nem működik, de holnap reggel már hívhatod, adnak tanácsokat, segítséget.

2016. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
81%
anyudnak most kéne szépen elindulnia a korházba..nem holnap. nekem is csak kifogásnak tunik. vagy ugy ahogyan irták mentot hivni..
2016. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!