Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem csináltak semmit a...

Miért nem csináltak semmit a rendőrök?

Figyelt kérdés

Apám megverte anyámat, kihívtam a rendőrséget. Már egy órája volt az eset, anyám azóta vérzik. Kijöttek a rendőrök, egy darab cetlit nem jegyeztek fel, semmit. Nem tettek semmi intézkedést. Semmit.

Már sok ilyenre volt példa, és mikor kijöttek, mindig az volt, hogy addig nem léphetnek, míg vér nem folyik. Most arcon ütötte meg apám többször is, vérzett is. Mégsem csináltak semmit sem az ég világon!



2016. jan. 6. 20:47
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy rakják ki innen. Ha már csak azt elérnék, hogy ne menjen utána a házban, és terrorizálná, erőszakoskodna, az elég lenne. A kifogásról pedig nem tehetek, anyám nem akar mentőt hívni. Kórházba pedig tényleg csak holnap tud elmenni. Falun lakunk, és a városba tartó buszok már ma nem járnak, legkorábban holnap. És rokon sincs, ismerős sem, akit meg lehetne kérni, hogy vigye be.
2016. jan. 6. 21:06
 12/35 anonim ***** válasza:
28%
A magyar rendőrök is csak azért vannak, hogy pénzt lehúzzanak az emberről... még hogy segíteni, ugyan nekik mi hasznuk abból?
2016. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
87%

Pedig bizony a távol tartás arról szól, hogy kirakják, nem arról, hogy házon belül nem mehet a közelébe.

De kibújt a szög a zsákból, mert míg anyud nem akar ellene tenni, te nem tehetsz semmit. És most mondhatod hogy de de akar. Nem akar, ha akarna beleegyezne, hogy mentővel bementek. Szerinted hogy mutat majd. A férjem összevert, de nem jöttem azonnal, mert nem volt kedvem....

2016. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
4%
nem muszáj hatóságokat bevonni. verd meg apádat, ha utána sem áll le akkor verd meg újra és dobd ki éjszakára a hóba.
2016. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Az egész falu tudja, hogy veri, mert agresszív. Mindenkivel szemben, szóval bárkit megkérdeznének, tudná igazolni, csak senki nem akar beleavatkozni.


Hát, nekem azt mondta a rendőr, az ideiglenes távol tartási annyit tesz, hogy nem tartózkodhat vele egy helyiségben a házon belül.


Én anyám helyében elhagytam már volna, de nem kényszeríthetek egy 54 éves nőt, hogy menjen el itthonról máshová.


Köszönöm a linkelt oldalt.

2016. jan. 6. 21:14
 16/35 anonim ***** válasza:
29%
A távol tartás nem a rendőr dolga. Azt csak bírói ítélettel lehet elérni.Ha az apád ilyen agresszív, már régen látlelettel kellett volna feljelenteni.
2016. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Az ideiglenes megelőzendő távol tartási (72 órára szól), pont a rendőr feladata. A helyszínen kell kiállítania. Ezt is a rendőr mondta. De azt mondják mindig, csak akkor csinálnak valamit, ha másodszor is ki kell jönniük még aznap.
2016. jan. 6. 21:29
 18/35 anonim ***** válasza:
12%
Anyád miért van vele? Miért nem tesz semmit?
2016. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Mert tartós beteg, nincs munkája, nem tud semmit sem lépni, hogy külön tudjon válni.
2016. jan. 6. 21:34
 20/35 anonim ***** válasza:
33%
Nem tud kórházba menni, nincs aki bevigye, nem tud elköltözni, stb... Nem is akar annyira tenni semmit nagyon úgy tűnik. Tűr, aztán majd lesz valami, majd megoldódik valahogyan. Miért él apáddal egyáltalán?
2016. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!