Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honnan tudhatom hogy anyukám...

Flipper9159 kérdése:

Honnan tudhatom hogy anyukám szeret-e engemet?

Figyelt kérdés
Anyukám nem rég (2 hete) nem szokot úgy nagyon hozám szolni csak ha pl.: feladat szóval olyan mintha már nem szeretne. Régebben mindig hívot, hogy beszélgesünk legyek vele de már nem olyan mint nem rég. Mit tehetnék? 12/L

2016. jan. 6. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez csak két hete tart, akkor valószínűleg vannak gondjai, problémái, amiket nem megfelelően kezel, ezért érzékeled úgy, ahogy leírtad. Ne aggódj, anyukád biztosan ugyanúgy szeret. Menj oda hozzá, és mondd el neki is, amit leírtál. Mondd el neki, hogy így érzel, és kérdezd meg, hogy mi a baj, bántja e valami. Nem biztos, hogy el fogja mondani, hogy mi a baj, de ezután biztos lesz változás.
2016. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

De aranyos vagy :)

Ne izgulj, anyukád szeret téged, ne gondolj butaságokat!!

Nekem is volt anno ilyen időszakom, mikor úgy éreztem senki sem szeret, pedig anyura nagyon szükségem volt.

Ez egy ilyen életkor :)

Mindenki átesik rajta.

De nyiss te is anyukád felé, mond neki hogy szeretnél vele lenni kicsit, beszélgetni.

És sokat mond neki, mennyire szereted, hidd el nagyon jól esik neki is, ha kicsit te keresed az ő társaságát :)

Én már nem otthon lakom, és lassan anyuka leszek, viszont mindig elmondom neki, hogy mennyire szeretem.

Tényleg ne szomorítsd el magad feleslegesen <3

Jó éjt! :)

2016. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
arra már gondoltál hogy el keztél kamaszodi és már meg se hallod ha csak úgy oda hív
2016. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, te egy nagyon empatikus, kedves, szeretetreméltó lehetsz, ha ez az első gondolatod....
2016. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt az ember szó. De biztos így is érthető.
2016. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!