Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám kiakadt rám, mert...

Anyukám kiakadt rám, mert bekavart a volt párja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám,volt párja, és én egy melóhelyen vagyunk, és beszélgettem a volt párjával még mikor együtt voltak, meséltem neki régebbi történeteket, magamról, hogy mamámnál sokat voltam, tesómmal is z elmúlt időbe stb... és most h szétmentek, anyu volt párja elkezdett kavarni a munkahelyen h tesómmal nem foglalkozik anyám, meg engem is mama nevelt, és a csávó azt mondja, hogy ezeket én mondtam neki... Anyunak hiába mondom, hogy ez így nem igaz, nem hisz nekem. Azt mondta már nem bízik bennem, meg h csalódott, nem tudok vele szót érteni. Mit tegyek?

2016. jan. 4. 11:09
 1/4 Kései Sirató ***** válasza:
Mondd , hogy hazudik és hogy kiforgatja a szavaid.
2016. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát talán nem kellett volna anyád volt pasijának olyanokat mesélni, hogy ti mennyit voltatok, vagytok a mamádnál.

Máskor ne mesélj a magán dolgokról olyannak, akire nem tartozik.

Főleg ne olyannak, aki vissza is élhet vele.

2016. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én csak annyit mondanék neki, hogyha nem bízik bennem és nem hisz nekem, akkor lehet igaza van az exnek, és anyád múlt de jelen időben se foglalkozik veled, veletek.


Tettél olyasmit, ami miatt alapból meggyengült a bizalom feléd és ez már csak a hab volt a tortán? Csak mert nekem anyukám mindig hitt, bármit mondtam neki, mert soha nem adtam okot arra, hogy ne bízzon a szavamban. Nálunk is volt egy olyan szitu, hogy próbáltam kedves lenni az új párjával (apu meghalt és az első komoly pasi volt, akit bemutatott nekünk), aki a szakítás után úgy próbálta anyámhoz visszakuncsorogni magát, hogy engem próbált sározni, mert a hapsi elég súlyos indokot adott a szakításra, én meg "külső" szemlélőként mondtam anyunak, hogy ne legyen marha, hogy visszafogadja. Így ugye engem kellett elmarnia. Nos nem jött be. Azóta anyu megtalálta párját, aki ugyan nem pótolja aput, de anyu számára jó férj. :)

2016. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondanám anyámnak, hogyha jobban hisz az exének, mint a saját gyerekének, akkor menjen vissza az exéhez, engem meg felejtsen el örökre.
2016. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!