Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engedik a szüleim hogy...

Nem engedik a szüleim hogy megborotválkozzak. Mit tegyek? 15 vagyok és azt mondják hogy sűrűbb lesz és ne borotválkozzak 15 évesen. De annyira zavar hogy mostanában sokszor lógok is emiatt.

Figyelt kérdés
nagyon rosszul néz ki. nagyon idegesít. csak a bajszom és a pajeszom nő. és az is elég gázul. nem akarok így kinézni. esetleg tanács?
2016. jan. 9. 16:47
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
84%
ne törödj azzal hogy mit mondanak :D 15 éves vagy.... borotváld le..
2016. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Na nehogy már ők mondják meg... Borotváld le! Nekünk lányoknak is undi.
2016. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Veszel borotvát, és borotválkozol. Azt lehet venni 18 év alatt is bármelyik ABC-ben. Egyáltalán miért kell ezt megkérdezni? Miért kell ehhez szülői engedély?
2016. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
nem ismered a szüleimet. ha nem az van amit anyám mond, akkor kiakad és rikácsol, sőt, akár meg is üt.
2016. jan. 9. 16:56
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Fogod magad, nem kérdezel senkit és megborotválkozol. Ennél jobb tanácsot nem tudok adni.

Egyébként meg rosszul tudják a szüleid, a borotválástól nem lesz sűrűbb a szőr. Csak mivel nem új nő, hanem a régi levágott nő tovább, nem vékonyodik el a vége, ezért látszik erősebbnek, sűrűbbnek.

2016. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
Uh, bocs, csak most olvastam, nagyon gázak a szüleid, főleg az anyád. :(
2016. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Vegyél egy borotvát és borotválkozz meg, tölts le a netről egy cikket a borotválkozással kapcsolatos tévhitekkel, told az orra elé és kész.

Ez pont egy olyan dolog, amit nehogy már megszabjon a szülő!

2016. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Észre sem venné, ha megborotválkoznál. Zuhanyzás közben lehúzod, oszt' csók a családnak.
2016. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Előbb utóbb le kell borotválkoznod. Én sem borotválkoztam 15 évesen és a szüleim nekem is mondták hogy még felesleges mert erősödni fog meg sűrűbb lesz és utána 2-3 naponta borotválkozhatok, meg idegesíteni fog meg viszketni. Nekem is volt bajszom bár annyira nem nézett ki gázul mert nekem elég halvány volt a szőrzet és a mai napig az pedig már heti szinten borotválkozok a szakállam az nagyon erős de én azt úgy is hagyom csak géppel nyírom le. A bajszomat borotválom mert engem idegesít.
2016. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Engem meg nagyon zavar. Amúgy nem zavarna ha rendesen nőne de így nagyon gáz. Majd akarok szakállat de nem ezt:S Ez így szarul néz ki. Amúgy apám lehet megengedné de anyámtól tuti hogy fél. Mert ha anyám beszél apám bólogat nagyban némán, de amikor kérdezem hogy mit gondol inkább nem mond semmit. Emlékszem egyszer mikor vett egy telefont amit anyám nem akart mert neki kellett a pénz nyakláncra de apámnak elromlott szal meg kellett vennie, akkor anyám apámat amikor apám ült a fotelben elkezdte így ököllel verni.


szal nem igen merek anyámnak ellenszegülni.

2016. jan. 9. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!