Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engedik a szüleim hogy...

Nem engedik a szüleim hogy megborotválkozzak. Mit tegyek? 15 vagyok és azt mondják hogy sűrűbb lesz és ne borotválkozzak 15 évesen. De annyira zavar hogy mostanában sokszor lógok is emiatt.

Figyelt kérdés
nagyon rosszul néz ki. nagyon idegesít. csak a bajszom és a pajeszom nő. és az is elég gázul. nem akarok így kinézni. esetleg tanács?
2016. jan. 9. 16:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz sűrűbb, ez baromság.
2016. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez azért elég problémás... És ha a bajszodat csipesszel vagy gyantával szednéd le?
2016. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
100%
Anyád egy állat. (MÁR, HA IGAZ AMIT ÍRSZ)
2016. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Borotváld le és kész! Én elmondom, hogy mit tennék a helyedben, mert amit írtál Anyádra, az nem egy normális viselkedésre utal. Előszöris szerzel egy borotvát, vagy kérsz Apudtól. Először vele beszélj, mond meg neki, hogy ez téged zavar, és előbb utóbb úgyis el fogod kezdeni. Ha ez megvolt, ne szólj Anyádnak, hanem bemész a fürdőbe és megteszed. Aztán valószínűleg észre fogja venni, de akkor már késő lesz. Ha próbál kezet emelni rád, akkor NE HAGYD. Egyszer 16 évesen Anyám pofon akart csapni, de elkaptam a kezét, és mondtam neki, hogy meg ne próbálja. Azóta nem volt rá példa. Azért bánik így Anyád veletek, mert lássa, hogy két betoji pasi van a házban, ő pedig diktátor szerepben van..már bocs.
2016. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
100%
Ha nagyon nagy akkor szerintem is borotváld le....ezt a szülő nem mondhatja meg, és ha elfogadsz egy jótanácsot ne fogadj szot anyádnak ilyenekben, mert ennél keményebb dolgokba is belefog szolni mert azthiszi hogy ugy ugralsz ahogy ő fütyül!
2016. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a boltba, és vegyél habot, eldobható borotvát, meg aftershavet! Aztán már nem igazán van senkinek beleszólása a dologba. Anyádat meg küldd vissza általánosba biológia órára!
2016. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Férfiből vagy. Akkor is sűrűbb lesz ha nem borotválod.

Menj el és vegyél egy borotvát. A kamaszok bajszocskája elég csúnyácskán tud kinézni, elhiszem, hogy zavar.

Egy jóképű, borostás férfi viszont nem egy misét megér.

2016. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha félreértettem a kérdést és lány vagy akkor bocsi.


Akkor borotva helyett a gyantát ajánlom, szépen kiszedi és nem kell naponta ismételni.

2016. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális hogy nem enged borotválkozni! Egyszerűen borotvállkozz meg aztán ha ezért megver jelentsd fel a gyámügynél!
2016. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyád ilyen, előbb utóbb ellenszegülnöd kell, mivel mindenbe bele fog később is szólni, úgyhogy hajrá, tedd meg most. Téged zavar, hogy nem borotválkozol, akkor meg ne félj már 15 évesen anyádtól, könyörgöm. Állj a sarkadra, menj el a boltba, vegyél egy borotvát, és ess neki. Aztán mondd meg anyádnak, hogy ha nem fejezi be ezt a zsarnokoskodást, akkor már nem láthatja meg, hogy mennyire fog megerősödni, meg hogy fogsz később kinézni, mert te ugyan szóba sem fogsz vele állni később. Ez kicsit erős, de beválik, csak az anyád. És mivel ütni is szokott, így nem érzem durvának.

Jó borotválkozást. :D

2016. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!