Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engedik a szüleim hogy...

Nem engedik a szüleim hogy megborotválkozzak. Mit tegyek? 15 vagyok és azt mondják hogy sűrűbb lesz és ne borotválkozzak 15 évesen. De annyira zavar hogy mostanában sokszor lógok is emiatt.

Figyelt kérdés
nagyon rosszul néz ki. nagyon idegesít. csak a bajszom és a pajeszom nő. és az is elég gázul. nem akarok így kinézni. esetleg tanács?
2016. jan. 9. 16:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

És ha erősebb lesz akkor mi van?? Pasi vagy...nem mindegy hogy most erős vagy 3 év múlva??

Borotváld le és kész.Ez kb.olyan mintha nem engedne fürdeni mindennap.

2016. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
81%
A seggedet is ő törli ki még ezek szerint. Leszeded és kész, ne legyél már ennyire pancser.
2016. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Próbáld meg meggyőzni Őket éppen azzal, hogy felhívod a figyelmüket arra, hogy hogy néz ki.

Esetleg ollóval is le hehet nyírni óvatosan.

Sűrűbb és erősebb mindenképpen idővel, akár borotválkozol, akár nem.

2016. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt, hogy az iskolai házirend miatt kötelező borotválkozni!
2016. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Zedricht ***** válasza:

En mar 14 eves koromban borotvalkoztam, emlekszem par hettel azutan, hogy 14 lettem. Nem ertem miert van igy kiakadva anyukad, nekem is mondtak, hogy nemkell meg, raer, de miutan leborotvaltam aztmondtak, hogy jol tettem.

Eleg gaz a bajusz, igaz most vagyok 15, de mar nekem igazabol a bajszom, a szakallam es oldalt a pajeszom is rendesen no, es tenyleg a 4 nap a max amit kibirok.

2016. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A bajusz az tényleg taszító.

Én olyan 18 évesen borotválkoztam meg először.

Nekem is volt egy ideig és eléggé zavart a végén.


Most 27 vagyok,de még most sincs teljes arcszőrzetem.

Oldalt alig nő.

Én is olyan 3-4 naponta szoktam.

2016. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az idióta anyáddal.
2016. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!