Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális ha egy gyerek...

Az normális ha egy gyerek külön él az édesanyjától?

Figyelt kérdés
11 éves voltam amikor Németországba kimentem anyukámékkal. 8 hónapig kint voltam majd hazajöttem apukámhoz és nagyszüleimhez. Amikor haza jöttem mondtam anyunak, hogy jöjjünk haza együtt. Ő azt mondta nem. Itt ahol most én lakom azt mondják, hogy anyukám jól lerázott magáról. Igazuk van? Vagy inkább engem lehet felelősségre vonni ez ügyben?
2016. jan. 9. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem lehet felelősségre vonni. Ha elválnak a szülők, akkor is az egyiknél él a gyerek.
2016. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
te akartál hazajönni mindenképpen, vagy anyukád mondta, hogy menj vissza apukádhoz? - ha te akartál hazajönni, akkor anyukád azt tette, amit úgy gondolt neked a legjobb, engedte hogy ott élj ahol te szeretnél... így csak próbálnak anyukád ellen uszítani, ami sajnos nagyon sok családban előfordul váláskor, ha anyánál lakik a gyerek apa ellen uszítanak, ha apánál akkor az anya ellen... hány éves vagy most?
2016. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Téged felelősségre vonni :'D Ugyan már. Egyszerűen csak nem éltetek együtt, de azt nem tudhatom miért.
2016. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a kollégisták se élnek együtt a szüleikel
2016. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az emberek szeretnek a másikba belerúgni. Akkor is, ha gyerek. És a gyereket az anyján keresztül lehet a legjobban megbántani.

Nekem pl. a nagymamám (anyukám anyósa), mikor nála nyaraltam, próbálta anyukámat nálam rossz színben feltüntetni, stb. szóval rokonok is csinálnak ilyeneket. Talán neked is a rokonok mondanak rossz dolgokat.

Anyukád hozott egy döntést, hogy ott akar élni külföldön. Te mehettél vele, de mégis úgy döntöttél, hogy hazajössz. Nyilván megakadályozhatta volna a hazatérésedet, de úgy érezte, ott kell élned, ahol szeretnél. Hiszen itthon is rokonok vesznek körül.

Ha nem engedett volna el maga mellől, akkor lehet, hogy szenvedtél volna kint.

Téged semmi szín alatt nem lehet felelősségre vonni. A szüleid elváltak, más-más országban élnek, te az egyiküknél maradtál, a hazádban. Ennyi.

2016. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok most. És anyukámékkal is tarom a kapcsolatot.
2016. jan. 10. 08:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem razott le. Te szerettel volna hazajonni es o nem. Ha kenyszerit akkor vele maradsz? Nem...Gondolom azert ment Nemetorszagba mert ott kapott munkat (es te nem tudhatod, de kint sokkal tobbet lehet keresni) es ott van neki parja is (?), vagy meg csak parja (aki akkor viszont meg tobbet keres es anyudat es teged is boven eltarthatna. Tehat nem csoda ha nem akar hazajonni.


Ismerek olyat a rokonsagban, ahol az edesanya a tengerentulra ment ki es ott lett parja, vitte volna a gyereket is, sot a gyerek egy darabog kint is volt vele, de utana haza akart jonni es az anyja hazaengedte, de o maga ki ntmaradt. Tolunk soha egy rossz szot se kapott egyik se. A gyerek olyan korodbeli volt akkor. Persze gondoltuk de buta a gyerek, meķora lehetoseget hagy ki, de az elet bebizonyitotta ez is jo dontes volt, jo elete van, jo kqpcsolatban maradtak stb.

Szoval anyukad nem razott le, aki ilyet mond az anyukadat irigyli a kulfoldon elkezdett uj eleteert. Ilyenkor azt kell felelni en akartam hazajonni.

2016. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!