Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem szeretnek....

A szüleim nem szeretnek. Változhat bármi?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban nagyon szerettük egymást, főleg az anyukámmal, de 8.osztályban valami megváltozott. Azóta bármit teszek nem tudok megfelelni az elvárásaiknak, úgy beszélnek velem, mint egy senkivel. Folyton üvöltenek, elhordanak mindennek. Most legutóbb anyukám kidobta az ajándékot, amit szülinapjára vettem neki. Összevesztünk és azt mondta, inkább tűnjek el külföldre, hogy ne is lásson. De ami a legrosszabb, hogy utána nem jöttek el a szalagavatómra. Szörnyen érzem magam 18/L
2016. jan. 13. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
De mindezek egyik pillanatról a másikra történtek? Nem volt valami, ami miatt haragudhattak rád? (Nyilván olyan nincs, hogy elküldi a szülő a gyerekét..) Pl. nekem is 14 éves koromban romlott meg a viszony anyukámmal, de most belátva az én hibámból főként. Akkor persze ő volt a mumus. 17 évesen el is költöztem otthonról, mert megharagudtam rá azért, mert megbüntetett egy olyan dologért, ami tök természetes volt, hogy nem simogatást érdemel! :D Mégis felháborodva leléptem. Az más kérdés, hogy négy hónap múlva sírva mentem haza, hogy mennyire szeretem őket és hiányoznak... azóta viszont felhőtlen a dolog, és soha nem voltak még ilyen közel hozzám! :) Ezt azért írtam le, hogy értsd, hogy amikor én voltam a hibás is őket okoltam, amíg be nem láttam, hogy én tettem tönkre a pihepuha kényelmes kis rózsaszín életem! 24/L
2016. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem már korábban megromlott a viszonyom a szüleimmel, és van olyan, hogy nem a gyerek hibájából. Volt elég időm töprengeni rajta, hogy mi romlott el, elsősorban magamban kerestem a hibát, de nem sikerült rájönnöm, hogy gyerekfejjel mit véthettem, hogy idáig fajuljon a helyzet. Ha gondolod, írhatsz privátot.
2016. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami csak történt, ha más nem az Ő életükben.
2016. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"De ami a legrosszabb, hogy utána nem jöttek el a szalagavatómra. Szörnyen érzem magam 18/L" - kérdező, anno az enyémre sem jöttek el, szintén veszekedést követő "büntetésből" - én meg valahogy nem a büntetést láttam benne akkor se, inkább hálás voltam a sorsnak, hogy legalább nem kell a beteg elvárásaiknak megfelelnem, nyugodtan jól érezhetem magam...
2016. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Dobj be egy snickerst
2016. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám a helyedben, hogy jó, fizessék a repjegyet, a szállást első 3 hónapra és adjanak pénzt kajára és már itt sem vagyok.

Amúgy meg én is azt tudom csak kérdezni, hogy 8-ban mi változott?

2016. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt feldolgozni, hogy nem szeretnek, de legalább tisztán látod a helyzetet. Amint teheted, költözz el tőlük. Az üvöltözés nem szeretet, te majd jobban csinálod náluk.
2016. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mutasd meg nekik, hogy többre viszed, mint ők.

Költözz el, dolgotd fel, bár nem könnyű, de ha feldolgoztad könnyebb lesz az életed.

Kitartás!

2016. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!