Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék segítséget kérni 40...

Szeretnék segítséget kérni 40 hetes vagyok és még 2000 zárt méhszájam van. Változhat ez még a maradék időre?

Figyelt kérdés
Így nem tudnak kópiázni se.
2014. aug. 9. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem 2000-nél nagynehezen megcsinàlták az amniot...Nem indult be tőle a szülés...


Fájásokkal kezdődött a szülésem,2 órája voltak 5 perces fájásaim amikor a kórházba mentünk,majdnem hazaküldek,mert még ekkor is 2000 volt.2 óra elteltével meg teljesen eltűnt a méhszáj.


Úgyhogy ne izgulj!Változni fog!

2014. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41+6 hetesen 3 oxi után 1000-es méhszájam volt. A betöltött 42-en reggel picit tágultam, este már babáztam. Nyugi! :)
2014. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2014. aug. 9. 17:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi van ezekkel a mostani babákkal? Egyik sem akar kijönni? Én a második gyerekemmel szerdára vagyok kiírva, teljesen zárt a méhszájam, semmi görcs, semmi nyákdugó.
2014. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom hétfőre vagyok kiírva semmi jele se görcs se nyákdugó stb.... már kezdek elkeseredni..A.
2014. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én már félek nehogy baj legyen. Az amnioszkópiától is rettegek. Zárt méhszájra nem csinálnak semmit,már nehéz nagyon! mindig mindenki kérdezi na na nem akarsz még szülni?

Fusztrálva érzem magam

2014. aug. 10. 06:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Ó, engem meg amnioscopiáztak zárt méhszájjal, nekem is c2000 volt, 36 hetesen (de nagyon rossz NST és szülőszobai felvétel miatt szükség volt rá). Kézzel nyitotta ki az orvos, mert az elmondása szerint nem volt "betonkemény", de nagyon fájt :(( Utána napokig volt kevés vérzés, barnázás, a szülés nem indult be tőle.
2014. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az enyém sem akar megindulni kifelé, pénteken töltöttem a terminust. Nekem ami segít az a séta, érzem, hogy közben nyilallgat a hasam alja, illetve a mellbimbó ingerlés:)

Holnap kell mennem amúgy EST-re és állítólag esélyes, hogy megindul tőle a szülés. Ez segít tágulni, olvass utána, bajt nem csinál.

2014. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mi az az EST? Én csak NST-t ismerek oda járok minden nap. az jó szokott lenni
2014. aug. 10. 11:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Az EST az emlő stimulációs teszt, más néven terheléses CTG. A mellbimbó ingerlésének hatására oxitocyn termelődik, ami fájásokat generál. Ennek a babára gyakorolt hatását vizsgálják. Hogy a méhlepény el tudja-e látni rendesen a feladatát. De most olvastam, hogy otthon nem szabad kísérletezni vele, mert ha már nagyon érett a lepény és nem látja el jól a babát, akkor oxigén hiány alakulhat ki nála. Pedig eddig több helyen is olvastam, hogy segíthet és nem káros... Minden esetre nekem kórházban csinálják és remélem beindítja a babát.
2014. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!