Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti is éreztétek már így?

Ti is éreztétek már így?

Figyelt kérdés
Mostanában sok romantikus filmet nézek,és ha mondjuk vacsorázni megyek ki az étkezőbe a szüleimhez,akkor kellemetlenül érzem magam,mert még mindig a film hatása alatt vagyok.Mintha egy szerelmes filmben lennék,de előttük nem akarok így mutatkozni.Meg amikor egy fiúba voltam szerelmes,és jártunk,akkor is csak vele foglalkoztam,és cikis volt velük lenni,mert egyfolytában rá gondoltam,és fura volt közben apukám vagy anyukám mellett ülni. Nem igazán volt ez így érthető,de remélem értitek. :D

2016. jan. 16. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Értem és az igazat megvallva velem még nem volt ilyen. Szerintem ez ember függő, hogy ki hogyan dolgozza fel: van akit érzékenyen érint, van akit nem annyira. Mint ahogy egy horror film is van akit megijeszt, van aki úgy nézi mint egy mesét / vígjátékot.

De lehet csak azért nem éreztem még így mert fiú vagyok. Tudod, a fiúk belsőre ( lelkileg ) mások mint a lányok

2016. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Értem, és az igazat megvallva, velem még nem fordult elő ilyen. Szerintem ez emberfüggő, hogy ki hogyan dolgozza fel. Van, akit érzékenyen érint, van, akit nem annyira. Mint ahogy egy horrorfilm is van, akit megijeszt, van, aki úgy nézi, mint egy mesét/vígjátékot.

De lehet, csak azért nem éreztem még így, mert fiú vagyok. Tudod, a fiúk belsőleg (lelkileg) mások, mint a lányok.

2016. jan. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!