Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz ha nem kaptam szüleimtől...

Gáz ha nem kaptam szüleimtől semmit szülinapomra?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyunk szegények. Az átlagnál jobban élünk és nem kaptam semmi ajándékot csak egy kis házi tortát. Szülinapomat követően több napig fel sem hoztam a témát mert picit pofátlanságnak éreztem hogy számon kérem hogy "hol is az ajándékom". De aztán próbáltam rá finoman utalni amire azt a választ kaptam hogy majd ha megjön a fizetésük akkor kapok esetleg pénzt. Nos már rég megjött de semmi. Inkább hagyom is mert nehogymár nekem keljen kierőszakolni belőlük. És nem csak ez bánt picit hanem hogy osztálytársak kérdezgettek hogy mit kaptam szülinapomra én meg nem tudtam mit mondani mert hazudni meg nem akartam így hát viccből kinyögtem egy "nővéredet kértem de sajna nem kaptam meg"-et nevetve de belül meg szomorú voltam. Az meg csak hab a tortán hogyha megtudja hogy a rokonunk babájának szülinapja/névnapja van már szedelőzködik is és irány bevásárolni. Én gondolom rosszul a dolgot és kicsit elkényeztetett vagyok vagy igazam van?
2016. jan. 17. 17:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
34 vagyok és soha nem volt családias szülinapom. Apu részeg anyu szarik rá. Én is mindig vágytam a meglepetésre ezért megértelek.
2016. jan. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!