Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám mindenben csak...

Az anyám mindenben csak szivat. Mit tegyek a gépemmel? Többi lent.

Figyelt kérdés
A mostani gépemre 4 5 évig gyujtottem a zsebpénzt és elromlott. Ám kapott az alkalmon és ezzel zsarol hogy taluljak. Pedig nem vagyok rossz tanuló mit csináljak?

2016. jan. 17. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagy egyedül, az én anyám sem normális. 5.-6.-os koromban, ha egy négyes becsúszott év közben valamelyik tantárgyból, hetekig nem mehettem szakkörre.

Mennyire komoly a géped baja? Az én laptopom is 5 éves, eléggé a halálán van...nem járnál jobban, ha megint nekiállnál egy újra gyűjteni? Diákmunka esetleg, és akkor tudod mondani, hogy magad keresed meg rá a pénzt, ne seszegessen már a tanulással!

2016. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne szívassatok már. Az egyik laptopom 10 éves és azt leszámítva, hogy mai szemmel nézve elavult, semmi baja. A gépednek mi a baja? Nem lehet javítani? Arra hamarabb összehozod a pénzt. Amúgy nagyon nem normális ez a zsarolás, pláne ha nem csak bukdácsolsz...
2016. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"Ne szívassatok már. Az egyik laptopom 10 éves és azt leszámítva, hogy mai szemmel nézve elavult, semmi baja. A gépednek mi a baja? Nem lehet javítani? Arra hamarabb összehozod a pénzt. Amúgy nagyon nem normális ez a zsarolás, pláne ha nem csak bukdácsolsz..."


Mázlista vagy, de azt ugye tudod, hogy az elektronikai alkatrészek rendszeresen tönkremennek, cserélni kell őket? Ha 10 évig egy géped egy huzamban működött, akkor szerencsés vagy. Egy merevlemez kb. ugyanannyi eséllyel él el 5 évig, mint hogy addig elpusztul.

2016. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem lehet megjavitani? garancia nincs rajta?
2016. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Javítani lehet nem azzal van a baj,hanem hogy nem engedi elvinni. Pwdig kitűnő tanuló vagyok. A biziben pedig a legrosszabb jegy a 4 es. De 5 os is van bőven. Én meg tudom magamrol hogy csak egy hullámvölgy amoli most van. Diákmunka jó ötlet de sajna a tanulás miatt semmi szabadidőm nincs.
2016. jan. 18. 06:33
 6/18 anonim ***** válasza:
De mit nem enged?? Hogy fogod a gépet iskola után és leviszed a szervízbe?
2016. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 kovpet ***** válasza:
Mi a baja? Miért kellene elvinni? Miért nem engedi amúgy? Kellene még információ, mert így nehéz érdemben tanácsot adni. Pénzügyi vagy egyéb okai vannak?
2016. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért nem engedi elvinni mert szerinte nem tanulok jól. Amugymeg nem jon be a Windows csak a Bios menü és serceg a gép.
2016. jan. 18. 16:22
 9/18 A kérdező kommentje:
Pénzem amúgy lenne rá.
2016. jan. 18. 16:25
 10/18 kovpet ***** válasza:

Nem azért nem engedi, a majdnem kitűnőség nagyon jó. Más oka lesz, csak nem mondja. Nem ültél a gép előtt túl sokat?


Nézd meg, hogy mi serceg, lehet, csak egy ventilátor vagy egy diszk halt meg, azt meg néhány csavarral meg lehet oldani. Nincs olyan ismerősöd, aki ért hozzá?

2016. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!