Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Féltékeny vagyok anyukam...

Féltékeny vagyok anyukam kutyájára ugy érzem mindenben leköröz anya ijeneket mond:en mindennél es mindenkinel jobban szeretlek, Fogadjunk ha tudna tanulni jobb lenne mint te. Mit tegyek teljesen öszetörtem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Jaj már.....hány éves vagy 11-13? Én is szoktam mindenfélét mondogatni a kiskutyámnak..mindenfélének nevezem, kedveskedek neki, néha túlzottan is. Van úgy, hogy csak hülyeségeket beszélek, mert szereti ha szólok hozzá. Ne vedd a szívedre, nem egészséges...
2016. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
...és itt a mai napi kamaszpanasz. Mondjuk ez nem annyira tragikus, mint ahogy itt megszokott, semmi verés, éheztetés, szobafogság, drákói szigor.... kevés ez ide, ahol fordulatosabbnál fordulatosabb rémtörténetek vannak minden áldott nap.
2016. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
10%

Szia.

Ezért nem kell féltékenynek lenned egy kutyára. Anyukádnak mindig te leszel legfontosabb az életében,mert a gyereke vagy és téged szeret a legjobban és nem a kutyáját.:)

2016. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Amikor legközelebb hazaér anyukád, te vidd oda a szádban a papucsát, aztán túrd a fejed a kezébe, leffentsd arcon a nyelveddel... túrd ki a kutyát az első helyről! 😂
2016. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Normális ember nem mond ilyet egy állatnak, főleg nem a gyereke füle hallatára. Nyugodtan mondd el édesanyádnak, hogy milyen érzéseket keltett ez benned.
2016. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy a kutya is jobban szereti anyukádat, mint te.
2016. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
A helyesírási versenyt minden esetre ő nyerné kettőtök közül...
2016. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező helyesírása még javulhat, az anyja (és az itt válaszolók többsége) EQ-ja viszont sajnos, már nem fog kimozdulni a béka feneke alól.
2016. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3%
szerintem mindketten betegek vagytok. anyukád is mert ilyeneket mond, de te is, mert ennyire a lelkedre veszed.
2016. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Aki nem venné ezt a lelkére az egy idióta. Ilyet mondani egy gyereknek csak nagyon érett ember tudna ezen túl lendülni de egy gyerek nem! Sok idióta... Vagy csak őket is "ennyire" szerették oszt hülyék lettek. Jelzem ez nem normális...
2016. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!