Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anyám pénzéhes?

Mit csináljak, ha anyám pénzéhes?

Figyelt kérdés
Akárhányszor meglátja, hogy pénz van a kezemben egyből elkezd kéregetni. Szórja a pénzt mindenféle hülyeségre, ami nem szükséges.
2016. jan. 18. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Nálam az asszony ilyen. Női adottság.
2016. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne adj neki.
2016. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
talán ne lakj otthon a nyakán élösködve
2016. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ma nem adtam neki, de van mikor muszáj, mert lenullázza magát meg tartozásokat csinál. Nagyon régen is volt milliós összegű tartozása, amit mamám fizetett ki abból a pénzből, amit nekem tett félre. Ráadásul nővérem is ugyanolyan, mint anyám.


3# nem a nyakán élősködök. Az én részem az le van adva. Azon felül tök mindegy mennyit adok neki, mert a vége igyis-úgyis nulla lesz. Nekem van munkahelyem és van rengeteg félretett pénzem, de én élni szeretnék és az én életemet építgetni. Még 21 vagyok és nem tartok ott, hogy elköltözzek. Pár évre szükségem van. Albérletet meg semmiképp sem akarok, se kölcsönt. Én jól bánok a pénzzel és nem megyek bele ilyen dolgokba.


Olyan, mintha direkt akarná romokba dönteni az életemet.

2016. jan. 18. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy mennyit keresel? Vagy hogy mennyi félretett pénzed van?

Intézd úgy, hogy azt gondolja, minimálbért kapsz és nincs sok félretett pénzed.

2016. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Az én szüleim is felelőtlenül bánnak a pénzzel, szintén 21 vagyok :)

cigire mindig van pénz de kajára.... ha meg van kajára pénz akkor azt csinálja anyu hogy bevásárol mindenféle romlandó dolgot amit ugye nem győzünk enni, mellette van főtt kaja is és akkor panaszkodik hogy ránk romlik minden. Mert ha nem főtt kaját eszik az ember akkor jön az hogy "van főtt kaja is" ha meg főtt kaját akkor meg azzal jön hogy "a felvágott ott romlik meg a hűtőben". Aztán amikor minden megromlik jön a koplalás :D persze a cigit ugyan úgy veszik. Abból sosincs hiány... én nem dohányzom, alkohokizálni csak ritkán szoktam és csak a szűk baráti körrel, egyetlen káros szenvedélyem a kockulás ami ha azt vesszük nem is igazán káros, mert olvasok, filmeket nézek, chatelek a távol élő barátaimmal stb... a ciginek meg mi értelme? tüdőrákot kapsz, büdös, drága. Mellesleg farernak szerintem már van, sokat köhög, a volt osztályfőnököm is sokat köhögött és kiderült hogy azért mert tüdőrákja van. Meghalt. "Öröm" végignézni ahogy a szüleim tönkreteszik az életüket.. :/

2016. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
beszélgessetek erről otthon, ne sértő módon, vagy ne legyen megalázó, de, hogy esetleg spóroljatok vlamire, vagy hasznos dolgokra költsetek, gondoljátok át... ne kerüljön soha senki kellemetlen helyzetbe a pénz miatt...
2016. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Jéézusom.

Ne adj neki, ha elszórja hülyeségekre.

Esetleg, ha hó végén éhezik, akkor kaját vigyél haza, hogy ehessen. Pénzt semmiképpen ne adj!

2016. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!