Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Streamer és youtuber szeretnék...

Automata4477 kérdése:

Streamer és youtuber szeretnék lenni de otthon nem támogatnak benne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már fél éve hogy kiköltöztünk Németországba és azóta csak otthon vagyok, mert nem találtak nekem olyan középiskolát ahova nyelv nélkül járhatok, és az igazság az hogy nagyon nagyon utálom is a német nyelvet de sajnos nem tehetek semmit mert muszáj volt ide jönnöm. Körül-belül fél hónap múlva kapok egy komplett számitógépet ami képes volna a streamelésre és én tudom hogy összejöhet, már régóta tervezem szinte ez az álmom. Több ismerősöm is van aki segithet benne. Viszont most találtak egy olyan iskolát ahol dolgozni is lehet de már most tudom hogy teljesen kikészülnék tőle. Az előző iskolámba is már depressziós voltam mert senkivel se barátkoztam és nem is nagyon kedveltek engem...és ez velem mindig is igy volt. Én voltam az a srác aki nem beszél senkivel mert bunkó közben meg csak nagyon szégyenlős és depressziós vagyok...aminek megvannak az okai. Pedig az egy magyar iskola volt. Tehát most azt nem értem hogy miért nem képesek adni még időt ha már fél évem otthonléttel telt el? Már nagyon sokszor beszéltem anyukámmal ezzel kapcsolatba és sokszor azt mondta hogy rendbe van de napról napra újra és újra meggondolja magát és már teljesen ki vagyok készülve!

2016. jan. 19. 16:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
100%

hany eves vagy?


Iskolaba nagy valoszinuseg szerint kotelezo jarnod, ugyhogy nem igazan ertem mit keresel otthon.

2016. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
100%
Youtube-ozni iskola mellett is lehet. Mások is úgy csinálják, főleg eleinte, amikor még nem híresek. Te mivel garantálod, hogy az leszel? És ha nem mész iskolába, mégis hogy képzeled a jövődet? Nem alapozhatsz arra, hogy hátha bejön a youtube. Attól, hogy otthon ülsz, sosem fog megoldódni a helyzeted, nem fogod a nyelvet sem jobban beszélni, se barátokat szerezni.
2016. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
99%

"csak nagyon szégyenlős és depressziós vagyok..."


Rossz hirem van: igy nem leszel hires youtuber.

2016. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
91%
Igen, szégyenlősen valóban nem leszel sikeres. Jó előadónak kell lenned, és sokan beleesnek abba a csapdába, hogy túl sok számukra a néző, és a farok csóválja a kutyát. Vagyis a nézők egy idő után, ha a youtuber gyengekezű, akkor szépen lassan átveszik felette az uralmat. Angolul tudsz? Megtanulhatsz németül, főleg ha nyelvi közegben vagy. Én örülnék is a lehetőségnek, hogy német nyelvi közegben vagyok, meg tudnám tanulni azt a nyelvet, amit a család elfelejtett a szocializmus miatt.... :)
2016. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok fiatal akar youtuber lenni, erre alapozni badarság, mert alig van valami esélye, hogy bejöjjön. Menj tanulni, vagy dolgozni és mellette hülyéskedjél a youtube-al, hátha bejön alapon.
2016. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak is ez a terve. Így 12 évesen még meg is értem. Majd kinovi
2016. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt nem értem, hogy ez alatt a fél év alatt, hogy hogy nem tanultál németet?
2016. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
100%
De jó vicc.
2016. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
89%
Orulj neki, hogy normalis szuleid vannak es normalis iranyt mutatnak neked az eletben, es felejts el mindent amit a jatekokkal kapcsolatban.
2016. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Feltételezem, nem vagy 18 éves, mivel anyukádat kérdezted valamiről, és az ő véleménye kellett valamihez.

Hogy is mondjam... legrövidebben úgy tudnám összefoglalni a válaszomat: A félelem elöl nem menekülni kell, hanem szembenézni vele! Mert a meneküléssel nem oldódik meg a gond. Az én példám: Tartottam a gyári munkáktól, mert nem tudtam, milyen népség járhat dolgozni oda, de pozitív csalódás volt, lehetett beszélgetni a dolgozókkal normálisan, nem voltak elutasítóak velem mint új dolgozóval, pedig nem egy álommeló volt, oda senki sem jókedvében járt.

2016. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!