Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtudták, hogy támogatnak...

Megtudták, hogy támogatnak anyagilag és most áll a bál. Mit tehetnék, hogy megbékéljenek?

Figyelt kérdés

A ku.Vázós a válaszok nem érdekelnek, aki ezért ír ide, mehet is máshová. :)


Lassan másfél éve vagyok egyetemista Budapesten. Ez ugye jóval többe kerül, mint a vidéki élet és a barátnőimnek köszönhetően megismerkedtem valakivel, aki támogat anyagilag. Boldog vagyok így, hiszen olyan dolgokat megengedhetek magamnak, amiket amúgy soha és olyan helyekre járhatok napi szinten, ahová sima egyetemistaként a lábamat sem tehetném be. Vagy pl. végre nem csak Horvátországig mentem kocsival nyaralni apartmanba, hanem távolabbi helyekre, gyönyörű hotelekbe.


Nem az a célom, hogy így éljek egész életembe, azért tanulok, hogy később saját pénzből finanszírozhassam ezt az életet. De apáék leragadtak ott, hogy mások adnak pénzt ezekre és hogy nem így neveltek... Karácsony óta alig beszéltünk és ez nem jó.


2015. dec. 31. 13:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Mondd meg nekik, hogy szerelmes vagy és bemutatod nekik a barátodat.


Ez nem opció?

2015. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Itt minden egyetemista, milliárdos pasikkal van, úgyhogy nem nagy szám. Horvátország ugyan már manapság, amikor a pasika Hawaira visz. :-D
2015. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
K_urválkodsz, nincs ezen mit szépíteni. Te döntöttél így, senkinek semmi köze hozzá. De nem értem a felháborodást. Mégis mire számítottál, hogy majd megsimizik a kis buksid, hogy milyen ügyesen szét tudod tenni a lábad? Még egyszer mondom, TE döntöttél emellett az életstílus mellett, most viseld a következményeket.
2015. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
az, hogy ku...nak nevezlek-e attól függ, hogy milyen ellenszolgáltatást nyújtasz. (nyílván nem fog a két szemedért pézt adni) ha a testeddel fizetsz akkor bizony az vagy bármennyire is tagadod.
2015. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
13%

elso, gondolom a férfi idosebb és családos..nem hiszem, hogy belemenne abba, hogy ez kideruljon...

kérdezo, ez van, majd lenyugodnak. sajnos, megértem oket, hogy csalodtak benned, hogy nem erre neveltek stb. stb.

az ido majd megoldja és megenyhulnek.

(egyébként 10-bol 5 egyetemista lány, biztos, hogy ezt csinálja, én nem itélem el oket)

2015. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Sose értettem miért sértődnek meg a k_urvák, ha k_urvának nevezik őket... Kényszerített valaki? Nem! Te saját magad döntöttél így, hát akkor most legyél ahhoz is nagylány, hogy szembenézz a szüleiddel.
2015. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%

Tehat nem csak egy sugar-daddy-d van, hanem tobben tamogatjak a kulfoldi utazgatasaid?


Te eleted, de azt ne vard, hogy a szuleid akik lattak csecsemo korod ota felcseperedni, elfogadjak ezt.

2015. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha a barátnőid révén ismerted meg,gondolom őket már mindet felpróbálta....ÉN a helyedben odafigyelnék,olyan csúnya betegségek is vannak.

A szüleid szerinted milyen szemszögből nézik a történetet?

Ne legyen benned kétely,annak is k-rva a tisztességes neve,aki egyvalakivel kefélget a pénzért,nem csak annak,aki az M7-en egy éjjel alatt lebonyolít 15 fuvart.

2015. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Attól vagy boldog, hogy pénzért megdhat, aki akar?
2015. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%
Akkor mondd azt,h meg voltal szorulva,de ezután nem fogod csinálni; én nem ítélem el az ilyesmit, nekem is kellene egy ilyen csaj! Néha nem tudok mit kezdeni magammal meg a pénzemmel...:-)) 47/F
2015. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!