Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kb.2 éve romlott meg a kapcsol...

Kb.2 éve romlott meg a kapcsolatom a gyerekek apjával. Nem korai?

Figyelt kérdés
2éve romlott meg a viszony de csak most 1 hónapja tudtam hazaköltözni anyuékhoz.ellenben elkezdtem találkozni valakivel, 3 és 2 évesek a gyerekeim. a párom aggressziv volt, egész nap veszekedtünk stb... nem korai még a randizáshoz?
2016. jan. 21. 21:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%
Sztem korai, de neked kell tudnod, én nem rohannék egy másik kapcsolatba, de mindenki más.
2016. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Ha neked jó, elfogadja a gyerekeket akkor nincs baj.
2016. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mi nem tudjuk te mit érzel. Másnak a véleménye meg nem számít szerintem.
2016. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Ennek a kerdesnek mi ertelme? Ha azt irjuk hogy korai akkor nem randizol vele tobbet? Ha pedig azt irjuk hogy nem korai akkor folytatod? Nonszensz.


Nekem mar eleve az "korai" hogy 2 eves a gyereked es 2 eve megromlott a ferjeddel a kapcsolatod..

2016. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Sztem a randizas arrol szol, h megismeritek egymas jellemet. Ha most lepett az eletedbe, csak a "naptar" miatt nyilvan nem utasitanam vissza...

Ugy mondanam, szoros kapcsolathoz, eletetek egymashoz kötesehez igen, korai.

Egy ilyen megromlott kapcsolat utan nyilvan tudod, h amikor a volt paroddal itt tartottatok, nem gondoltad volna... nyilvan tanultal belöle, h mikortol erdemes összekötni az eleteteket...

Gyerekek valszleg az apjukkal együtt akarnanak legszivesebben, es h elfogadjak-e az uj kapcsolatodat, abban a szinten a ferfi jelleme es nem az eltelt idö szamit - gondolom en.

2016. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
Hát, ha inkább a bizsergő vaginád után mész, ahelyett, hogy a gyerekeiddel lennél, akkor cselekedj úgy.
2016. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hat be nézted ... Korai hat igy ertettem a környezetem mit szólna. Mar amikor terhes voltam a második gyerekkel akkor kezdett inni verni ugy beszélni velem mint egy kutyával . A gyerekekkel ís szinten megengedte ezt a hangnemet ! Amióta elmentünk nem keresi az apja a gyerekekt . Sőt a lanyom se keresi az apját es a fiam se ... Akivel találkozom o is egyedülálló szülő es elfogadta a gyerekeket sőt meg az elso találkozó alkalmával is vittem a gyerekeim mert kiváncsi volt rajuk
2016. jan. 21. 22:03
 8/25 anonim ***** válasza:
7%
nem érte. 2 éve romlott meg a kapcsolat, de csak egy honapja koltoztél el? vagy mi van?
2016. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Te már eldöntötted mit csinálsz, csak győzködni akarod magad.

Egy részről nem korai, mert nem most romlott meg a kapcsolatotok. De ha már terhesen bántott, akkor már akkor külön kellett volna menni és esetleg ha még a nagyon korai terhességnél kezdődött, akkor én még azon is elgondolkodtam volna, hogy legyen e 2 gyerekem egy szemét alaktól bekockáztatva, hogy egyedülálló anya leszek, vagy legyen egy, lelépek és egy gyerekkeel még mindig könnyebb párt találni, mert általában egy gyereket könnyebb elfogadni mint kettőt. De ez csak az én véleményem.

Ne rohanjatok az új jelölttel. Van időtök, nehogy megint az legyen, hogy fejjel mentek a falnak, aztán rájöttök, hogy mégse. Itt már nem csak rólatok van szó, hanem a gyerekekről is szó van. Neked is van kettő, azt mondod, neki is van gyereke, vegyétek őket is figyelembe. Hagyjatok nekik is időt hozzászokni a helyzethez, és legyetek benne biztosak, hogy működni fog, mielőtt 2-3 év múlva megint új anyuka-apuka keresésbe kezdtek. Nem jó lenne ez nekik se lelkileg. Én tudom, ilyen családba nőttem fel. Nevelőszülők jöttek és mentek...marha jó volt.

Szépen lassan elkezdtek csak randizgatni, összejárni, aztán ha már biztos műkszik, kipróbálni együtt.

Az le van ejtve, hogy ki mit mond, hogy korai vagy nem korai a randizáshoz, minden csoda 3 napig tart, majd leszálnak rólad. Mégis meddig várnál, majd ha elballagtak a középsuliból, akkor jöhet anya boldogsága?!

Nyugodtan randizz, csak ésszel. Egy kicsit több élettapasztalattal vágsz neki most egy új kapcsolatnak!

2016. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Felnőtt emberként miért érdekel, mit szólnak mások, ráadásul idegenek a döntéseidhez?

Nem korai.

Csak óvatosan, ésszel! - A gyerekeket pedig csak akkor vond be, ha stabil a kapcsolat, ne érezzék megint azt, hogy valaki feltűnt aztán eltűnt - ami megviselheti őket, ha idejekorán megkedvelik.

2016. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!