Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apám engem és a testvéremet...

Ha apám engem és a testvéremet is volt hogy már többször megütött az már bántalmazásnak számít?

Figyelt kérdés
főleg amikor kisebbek voltunk. de ma megfenyegetett hogy megint meg fog ütni. folyton üvölt velem, és megszorítja a karom és nem engedi el, hanem szorítja és üvölt rám, amíg "nem mondhatja végig" amit akar.
2016. jan. 21. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen,kimeríti a bántalmazás fogalmát. Tanulj rendesen, és minél előbb húzz el otthonról, mást nem nagyon tehetsz.
2016. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Alain Delon ***** válasza:
84%
Az a szar, hogy ezt az interneten kell megkérdezned, és nincs, akivel személyesen megbeszélhetnéd.
2016. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Így nőttem fel. 11 éves koromban az apám idegében szét verte a fél lakást, én meg a testvéremmel az asztal alatt kuksolva néztük végig. (NEM volt részeg)

Amikor 14 voltam, akkor egyszer felidegesítette magát a munkahelyén, szó nélkül bejött a szobámba, és szét törte a hátamon a függöny tartónak a díszlécét. Évekig ez ment. Úgy, hogy nem tettem rosszat. Nem csavarogtam, jók voltak a jegyeim, nem árultam el senkinek, nem törtem össze otthon semmit. Csak nagyon hirtelen haragú volt, és soha nem tanulta meg, hogy kin vezesse le. (Megjegyzem az anyámat, és a lány testvéremet soha nem bántotta, mert ugye nőket bántani csúnya dolog...)


Túl lehet élni, csak nem szabad soha rossz fát tenni a tűzre, és ha parás helyzet van, akkor ügyesen kell elvonulni valahova, ahol nem jön szembe. Aztán, ha jól tanulsz, és ügyes vagy, akkor hamar le tudsz koccolni otthonról én is azt tettem. 20 éves vagyok, és kétszáz kilométerre járok egyetemre, hogy ne kelljen látnom az apámat. Augusztus óta nem jártam otthon.

2016. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2016. jan. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%
annak számít, de úgysem tehetsz semmit. Amíg vér nem folyik, a rendőrség semmit sem tesz. mondjuk akkor se sokat
2016. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!