Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Számíthattok mindenben Anyátok...

Számíthattok mindenben Anyátokra? Ha bajba lennétek mellétek állna? Kiállna bárkivel szemben értetek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 16:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Sohasem állt mellettem. Soha nem ölelt meg ès soha nem mondta hogy szeretlek. De a fiamat szereti.
2016. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Pontosabban ha tényleg nagy baj lenne, pl. elveszíteném a lakhatásom, akkor biztos befogadnának, nem lennék hajléktalan. De kisebb dolgokban nem. Pl. amikor beteg voltam, és segítséget kértem, orvoshoz nem vitt, csak kinevetett, hogy hiszti az egész.

Mostanában kezd rájönni, hogy elmarta a gyerekeit maga mellől. Most próbálkozna, de sajnos az önző, nemtörődöm természetét már nem tudja levetkőzni.

2016. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen,számíthatok rá,és nagyon szeretem.

Igaz,ő nem mutatja ki az érzelmeit,nem ölelgetett,és sok kamaszkori problémámat nem vette komolyan,ami rosszul esett,de ő ilyen.Viszont mindig mellettem áll,a mai napig is.

Én épen ezért állandóan puszilgatom,ölelem a lányom,és sokszor elmondom neki mennyire szeretem (4 éves,még hagyja :) )

2016. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen. Számíthatok rá. Számíthatunk egymásra.
2018. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Régen igen, de megváltozott.

A mostani férje teljesen ellenünk fordította, egyik napról a másikra elkezdte nem felvenni a telefont, csak olyankor hívott, amikor a férje nem volt otthon vagy munkából.

Aztán már onnan sem, azt mondta, neki az a fontos, hogy legyen vele valaki, őt szereti, hagyjuk békén.

A két unokájára sem kíváncsi, már vagy egy éve nem is látta őket.

2018. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem, ő lenne az utolsó, akinek a segítségét kérném. Soha nem voltam elég jó neki, mindig megragadja az alkalmat, hogy ezt ki is fejezze. De már az örömömben sem képes osztozni, úgyhogy abba se fogom ezentúl beavatni. Szerencsére jó messze lakom tőle. 30n
2018. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!