Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lett az én lányommal hogy...

Mi lett az én lányommal hogy gyilkossággal fenyegetőzik már?

Figyelt kérdés

2évvel ezelott lett nála diagnosztizálva az anorexia,amely szerintem a férjem viselkedése nagyon sokat tett a dologra,csak szidást kapott és le hülyézte folyamatosan,bántotta és még sorolhatnám. Amikor kikerült a lányom a pszichiátriáról elkezdett helyrejonni,férjem ugyanugy bánt vele viszint ugy tűnt a lányom elengedi a füle mellett azt amiket mond.(egyébként visszajott a leadott kg a lányomra.). Viszont 3 hónapja újra kezdődött minden,visszaesett az anorexiába..jelenleg 15kg ot adott le,ha a férjem beléköt azt mondja megõli őt,és magát is es azzal fenyegetőzik hogy nem fog enni. Nekem ezt mint anya nagyon nehéz hallgatni es nem tudom mit kéne tennem,tehetetlennek érzem magam.

Férjemnek mondtam már hagyja békén de ugyanugy csúnyán beszél vele

Félek,hogy elvesztem a lányom :( 19éves lesz!


2016. jan. 23. 11:01
1 2 3
 1/25 sennaaaa válasza:
0%
sajnálom :(
2016. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
És te még együtt vagy egy bántalmazó barommal? Mert aki a saját gyerekével így viselkedik, az a párkapcsolatában sem lehet egy leányálom. Neked mint anyának nem hallgatni kéne csendben, amíg az idióta férjed a szó szoros értelmében a halálba kergeti a lányodat, hanem leállítani aput, ha nem megy, akkor meg eltávolítani a gyerek mellől - vagy így, vagy úgy. 19 évesen már a lány is elköltözhet, ha tényleg az apja a probléma forrása, segítsd őt ebben, ha te együtt akarsz maradni a pasival. Ezenkívül sürgősen cipeld vissza a kezelőorvosához a pszichiátriára.
2016. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem adj ultimátumot a férjednek. Vagy békén hagyja a lányotokat vagy elbúcsúzhat mindkettőtöktől.
2016. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

A lányam hiába lesz 19 éves még iskolába jár,nincs keresete...tőllünk függ.

Enis erre gondoltam,hogy elhagyom a férjem,mert a lányom tönkretette :(

2016. jan. 23. 11:27
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó:

Ez azért nem egy piti dolog. Ha azt gondolod, annyival elintézhető, hogy rászól a lányára, akkor elég nagy tévedésben vagy.

2016. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

A lányodnak megint szakemberhez kéne járnia.

A férjedet is szükséges bevonni.

Beszéljék meg, hogy igazából mi a gond kettejük között. Mert valami biztosan van. És ez nem megoldás rá. A lányod meg tanulja meg a konfliktus kezelést, probléma megoldást. Az nem megoldás, hogy azzal fenyegetőzik, hogy nem eszik.

2016. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagy mértékben a te hibád is. Miért hagytad, hogy a férjed ezt tegye? Én a helyedben már rég elváltam volna.
2016. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%

Lányt szakemberhez? Megnéznék én 1-2 embert hogy ilyen környezetben mit kezdene, ha kicsi kora óta csak ez menne.

Inkább az apát! Vagy mind2-t, ha a lányod visszaesett.

Ha jót akarsz, akkor jobb ha a 2 nem is látja egymást.

De örülj ha a lányod azok után még egy icipicit is bízik benned, hogy az apja ezt csinálja, te meg le.. figyelmen kívül hagyod. Olyannal nem próbálkoztál legalább látszattevékenység szintjén hogy kiállsz érte?

2016. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem most kéne ezen elgondolkodni, hanem akkor, amikor kezdődött ez az egész? Hogy nem voltál képes megvédeni a saját gyerekedet? Mégis milyen anya vagy te? Nagyon remélem, hogy csak kamu a kérdés...

A lányodat azonnal visszavinni orvoshoz, a férjedet pedig azon nyomban eltávolítani a gyereked mellöl... Komolyan képes voltál éveken keresztül nézni, ahogy a férjed tönkreteszi a gyerekedet?

2016. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

A férjet mindenképpen le kell állítani, de sajnos kicsi az esélye, hogy ez önmagában véglegesen megoldja a lányod problémáját. Szinte mindenki találna rá okot, ha nagyon keresne, hogy anorexiás legyen. Ez olyasmi, mint az alkoholistáknál, hogy "azért iszom, mert..."


A lányod vissza kell vinni az orvoshoz.

2016. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!