Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lett az én lányommal hogy...

Mi lett az én lányommal hogy gyilkossággal fenyegetőzik már?

Figyelt kérdés

2évvel ezelott lett nála diagnosztizálva az anorexia,amely szerintem a férjem viselkedése nagyon sokat tett a dologra,csak szidást kapott és le hülyézte folyamatosan,bántotta és még sorolhatnám. Amikor kikerült a lányom a pszichiátriáról elkezdett helyrejonni,férjem ugyanugy bánt vele viszint ugy tűnt a lányom elengedi a füle mellett azt amiket mond.(egyébként visszajott a leadott kg a lányomra.). Viszont 3 hónapja újra kezdődött minden,visszaesett az anorexiába..jelenleg 15kg ot adott le,ha a férjem beléköt azt mondja megõli őt,és magát is es azzal fenyegetőzik hogy nem fog enni. Nekem ezt mint anya nagyon nehéz hallgatni es nem tudom mit kéne tennem,tehetetlennek érzem magam.

Férjemnek mondtam már hagyja békén de ugyanugy csúnyán beszél vele

Félek,hogy elvesztem a lányom :( 19éves lesz!


2016. jan. 23. 11:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

"Félek,hogy elvesztem a lányom :( 19éves lesz!"


Na attól biztos nem félsz. Mert ha félnél, akkor már rég leléptél volna a lányoddal együtt, de te mégis hagytad így felnőni. Gratulálok.

2016. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
De miért nem teszel semmit sem? Miért nem véded meg? Miért nem hagyod ott a férjed, miért hagytad hogy ez évekig menjen?
2016. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 acelsziv ***** válasza:
97%
És te nyugodtan végignézted, ahogy a drága férjed tönkreteszi a gyerekedet? Hát mit mondjak. Rohadj meg te is. Ugyanolyan hibás vagy mint ő. És igen. Ne csodáld, ha egyszer a férjedet átvágott torokkal találod a lányodat meg felvágott csuklóval. Nem gondolom, hogy viccelt.
2016. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%

Elhagynám azt az embert aki tönkre tette a gyerekemet.

Ezt tenném!!

Utána kezelésre vinném a gyerekem,és maximálisan mellette állnék,támogatnám,és megpróbálnék minden olyan körülményt megteremteni ami a gyógyulását segíti.

2016. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos az előzőeknek igaza van. Saját tapasztalatból mondom, én felnőtt koromra konkrétan meggyűlöltem anyámat, amiért hagyta, hogy apám bántalmazzon és terrorban tartson. Persze, nyilván az apa a hibás, de vele nem lehet mit kezdeni... tényleg akkor derül ki egy emberről, hogy milyen is valójában, amikor látod, hogy az "alárendeltjével" hogyan is bánik. Ez undorító és nagyon szomorú, nem is megyek bele jobban, nincs értelme. Igazából a második mondatom a lényeg, azt vedd fontolóra kérlek.
2016. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
94%

Egy IGAZI anyának nem kérdés, hogy elhagy-e egy ilyen alakot..

A lányod nem is fontos számodra, ne áltasd már magad!

Fontosabb egy férfi, mint a gyereked?

Be sem került volna pszichiátriára, ha elhagytad volna azt a szart.

2016. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek miért nézted ezt végig. Nem értelek miért nem védted meg. Te vagy az anyja, hogy tehetted ezt? Sajnálom szegény lányt. Nem hívod az apjának, ez azt jelenti hogy csak mostohaapa? Mindegy, nem is lényeges, ugyanolyan vétkes vagy mint a férjed.
2016. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
Szép kis férjed van, te sem vagy jobb nála, mivel ezt hagytad...ketten tették tönkre gratulálok.
2016. jan. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt a férjeddel van a legfőbb gond, nem a lányoddal. Amíg ő ilyen érzelmi analfabéta, addig a gyerek se lesz jól. Én kirúgnám a férjemet, ha a gyermeket bántaná. Vagy én költöznék el a gyerekkel. De az biztos,hogy egy gyereket nem szabad lelki bántalmázasnak kitenni. Az ilyen férfi nem is érdemli meg, hogy utódja legyen. Menjen a híd alá, ha úgy el van telve magától, hogy még a saját családját se képes szeretni. Szégyellhetné magát. Az ilyen nem férfi és nem apa.
2016. jan. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%

Én ugyanúgy felnyomnálak téged is a rendőrségen veszélyeztetésért, mert te semmivel sem vagy jobb a férjednél. Férjed lelkileg bántalmazza, te meg passzívan. Képes voltál végignézni azt, hogy a lányod szó szerint tönkremegy, de te még mindig amellett a pasas mellett vagy? Szégyelld magad, te ugyanakkora bűnös vagy ebben a történetben, mint a "drága" apuka, semmivel sem jobb.

Nagyon remélem, hogy kamu kérdés, de ha nem, akkor rohadj meg te is az apával együtt. Ketten tettetek tönkre egy ártatlan gyereket, ha öngyilkos lesz, mindketten mentek a börtönbe, mert megvizsgálják ennek a hátterét is, és ha kiderül, hogy te semmit sem tettél azért, hogy megvédd a lányod ettől a féregtől, akkor ugyanúgy bűnösnek és cinkostársnak fognak téged tekinteni, de meg is érdemled.

Te nem félted a lányodat. Ha féltenéd, már rég kiálltál volna mellette, és elhagytad volna azt az alakot.

2016. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!