Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lett az én lányommal hogy...

Mi lett az én lányommal hogy gyilkossággal fenyegetőzik már?

Figyelt kérdés

2évvel ezelott lett nála diagnosztizálva az anorexia,amely szerintem a férjem viselkedése nagyon sokat tett a dologra,csak szidást kapott és le hülyézte folyamatosan,bántotta és még sorolhatnám. Amikor kikerült a lányom a pszichiátriáról elkezdett helyrejonni,férjem ugyanugy bánt vele viszint ugy tűnt a lányom elengedi a füle mellett azt amiket mond.(egyébként visszajott a leadott kg a lányomra.). Viszont 3 hónapja újra kezdődött minden,visszaesett az anorexiába..jelenleg 15kg ot adott le,ha a férjem beléköt azt mondja megõli őt,és magát is es azzal fenyegetőzik hogy nem fog enni. Nekem ezt mint anya nagyon nehéz hallgatni es nem tudom mit kéne tennem,tehetetlennek érzem magam.

Férjemnek mondtam már hagyja békén de ugyanugy csúnyán beszél vele

Félek,hogy elvesztem a lányom :( 19éves lesz!


2016. jan. 23. 11:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan az az eset vagy, amikor a nőnek fontosabb a f@ szija farka, mint a saját gyereke. Gratulálok. Kezet foghatsz a férjeddel, mert te ebben a történetben te ugyanolyan hibás vagy, mint ő.

Mégis miért nem álltál ki a lányod mellett? Miért nem dobtad ki a pasit a francba? Miért nem váltál már el? Ha igazán szeretnéd a lányodat, tényleg aggódnál érte, akkor ezeket már rég megtetted volna. De nem, te csak elnézted, passzívan asszisztáltál a férjed viselkedéséhez, a kisujjadat sem mozdítottad azért, hogy azt a szerencsétlen lányt megvédd valahogy. Hát milyen anya vagy te??


Megérdemelnéd, ha a lányod elköltözne, és többet feléd se köpne, mert neked is mélyen benne van a kezed abban, hogy ő idáig jutott. Ismerek ilyen családot. A gyerek szó szerint megutálta a szüleit, mert az egyik bántalmazta, a másik meg csak "nem tudok vele mit csinálni" felkiáltással elnézte az egészet. Azért fenyegetőzik öngyilkossággal, mert rád sem támaszkodhat semmiben, mert te sz@ rsz az egészre, és lenyomsz egy látszat aggódást. Igazuk van a többi kommentelőknek, rohadj meg te is a férjeddel együtt.

2016. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi, ez komoly?

Nem elég, hogy a férjed állandóan bántalmazza lelkileg, de te meg mint a moziban, szépen csöndben végignézed az egészet a kisujjadat sem mozdítva?? A passzivitásoddal teljes mértékben a férjedet és a lányod életének tönkretételét támogatod, ezt ugye tudod? Ebben az egészben te kb ugyanannyira hibás és bűnös vagy, mint a férjed, és ez azt mutatja, hogy azt a szegény szerencsétlen lányt a büdös életbe senki sem szereti abban a beteg családban. Ha a lányod már ilyenekkel fenyegetőzik, ne csodálkozz el azon, ha ez be is következik, de azt te sem fogod megúszni szabadlábon, remélem ezzel is tisztában vagy.

Nem ott kéne mereszteni a s¤gged némán magadban, miközben a férjed szó szerint lelkileg megöli a lányod, hanem ki kéne állni mellette, ha már 19 évig ezt nem tetted meg. Te is olyan vagy, akinek a farok előrébb való, mint a gyerek.


És azt ugye tudod, hogy már bőven te is büntethető vagy történtekért? Ugyanis ez, amit a férjed csinál, durva családon belüli erőszaknak minősül, amiért elég keményen büntetnek, és mivel te nem értesítetted a rendőrséget, nem védted meg a lányod, és nem tettél semmit azért, hogy ne legyen a gyereked kitéve erőszaknak, így te teljes egészében bűntársnak számítasz, és te is mehetsz a börtönbe bűnpártolásért.

Szégyelld magad, remélem te sem fogod ezt megúszni szárazon.

2016. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Költőnő? ***** válasza:
100%

hogy is mondjam, tudod ki vagy te a történetben?

Képzeld el, hogy mész az utcán és egy sötét sikátorban egy férfi egy nőt fojtogat. Te az vagy, aki a kezét tördeli h jujj jajj, de se rendőrért nem kiált, sem oda nem megy segíteni.

2016. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem akarok itt senkit sem bántani, de nem lehet, hogy anyuka is lelki terrorban élt? Én is így éltem a házasságomban, szó szerint féltem a volt férjemtől!
2016. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Amúgy igazából teljesen mindegy, hogy a férjed a lányod vér szerinti vagy nevelőapja, ott kell hagyni az ilyen "embert". Több mint 8 éve váltam el, de ha bátrabb lettem volna, akkor talán már hamarabb is véget vetettem volna a házasságomnak.
2016. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!