Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez szemétség? Valami tanács?...

Ez szemétség? Valami tanács? El vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Édesapám alkoholista, sokszor próbált leszokni de sosem sikerült neki. Utálom ha iszik mert olyankor állandóan beszólogat utánoz és gyerekesen viselkedik vagy éppen brátkozni próbál de nagyon rosszul, idegesítően. Ilyenkor nem érzem magam jól otthon. Mindig a gépnél ülök emiatt és néha bejön a szobámba próbál vicces lenni meg "barátkozni" de én mindig elküldöm a francba és rosszakat mondok rá mert ideges vagyok. Utána mindig megbánom de nem tudok másnap vagy bármikor mikor józan se jóba lenni vele mert a rossz szavakat megjegyzem amiket akkor mondd. Nem is jó a kapcsolatom vele hiába próbál jót tenni. Úgy érzem sosem leszünk jóba mert hiába van egy hét rendben ha utána egy napot végigsérteget. Bűntudatom van. Tanácsok? Szemét vagyok? Nagyon el vagyok már keseredve.

2016. jan. 28. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:
17/f
2016. jan. 28. 19:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, még tini voltam, szóról szóra ugyanígy.

Apámnak is 2 ittas énje volt: Vagy idegbeteg volt, szidott mindenkit, kötekedett mindenkivel, ajtót csapkodott, kitört 1-2 üveget, földhöz vágta a vacsorát, mindenért szidott engem, miért ülök a gépnél, miért így nézek ki, miért ez miért az stb, ilyenkor mindig üvöltöttünk egymással.

Másik énje volt a barátkozós, mit csinálsz, adjál puszit, blablablabla de ez is idegesítő volt, mert nem hagyott se tanulni, se tévézni se semmit, ez sem volt jobb mint az ordibálás.


Én se vagyok oda érte józanon sem.


Már rég nem lakok otthon, de a mai napig utálom, mikor iszik, és alapvetően soha nem vagyok oda érte.

2016. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha apádban megvan a készség a leszokás irányában, akkor csak az a gond lehetett eddig, hogy nem a megfelelő módszert választotta. Forduljon a háziorvoshoz, aki majd beutalja a megfelelő helyre, ahol a comb bőre alá beültetnek egy lassan felszívódó gyógyszert, ami mellett nem tud inni.
2016. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem mondhatom ezt neki.Szerintem nem is akar igazán
2016. jan. 28. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha barátkozni akar,meg normális valamennyire,akkor "haverkodj vele,akkor vonulj külön,meg legyél kussba,ha sérteget,és szemét.

Nem irigyellek...kell egy tabi a bőre alá,ha le akar szokni,de arra úgysem lenne hajlandó szerintem.

2016. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!