Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy hülyeség lelépni otthonró...

Nagy hülyeség lelépni otthonról? 17L

Figyelt kérdés

Szüleim egyfolytában akaszkodnak, akadályoznak mindenben és 8 évesként kezelnek.

Tervezem, hogy mikor betöltöm a 18-at dobbantok. Külföldre mennék egy barátomhoz és ott dolgoznék.

Szó nélkül tűnnék el innen.

Ez nagyon nagy hülyeség? Szerintetek keresnének? Esetleg értesítenék a rendőrséget? És ha évek múlva visszajönnék hogy fogadnák? Utálnának vagy örülnének nekem?



2016. febr. 1. 16:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az előzőek jól összefoglalták.

Spórolt pénzed legyen.Terved is.A szüleid tudjanak egy elérhetőségedről legalább. És minimum egy "sziasztok"-al köszönj el.

2016. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Pénzed van? Lesz megfelelő tartalékod, hogy ha szükséges, akkor azonnal haza tudj jönni? Én a helyedben nem mennék üres zsebbel, úgy se, hogy elméletileg biztos a szállásod, mert mégis egy másik embertől fogsz függni, legyen annyi pénzed, hogy bármikor tudj másik szállást találni magadnak.


Egyébként nekem kicsit úgy tűnik, hogy bosszúból akarsz lelépni inkább, hogy jól megleckéztesd a szüleidet. Mert különben nem szó nélkül tűnnél el a fenébe, hanem felnőttként eléjük állnál és közölnéd velük, hogy "anya-apa, szerintem mi nem tudunk együtt élni tovább egy fedél alatt, ezért úgy döntöttem hogy elköltözöm és a saját lábamra állok" vagy valami hasonló.

2016. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%

" pincérként dolgoznék"


Komoly karrier.....

2016. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ilyen felfogással nem fogod semmire sem vinni, se itthon, se külföldön.
2016. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#13 nem azt mondtam, hogy életem végéig pincérkedni fogok. De nyilván a te családodban mindenki neve Dr.-al kezdődik, aki elmúlt 14 éves...


Amúgy meg egyszer az életben a kérdésre válaszoljatok, ne rajtam vezessétek le a felgyülemlett feszültséget.

2016. febr. 1. 18:58
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

bennem csak az vetődött fel, hogy az érettségivel i lesz? ne a 18. szülinapodon, hanem a suli befejezése után dobbants. a te szitudban én is ezt tenném. főulira meg később is mehetsz, ha már lábra álltál.


14-esnek üzenem, hogy az éjszakában pultozom évek óta, mert ebből tudom finanszírozni a sulimat. nyugodtan dugd a fejed a tudodhová, amiért degradálod más munkáját.

2016. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az inkább a 13-nak szólhatott, én nem szóltam be a pincérkedésre\pultozásra.
2016. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
igen, a 13-asnak szólt, bocsi.
2016. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Inkább kérd meg a szüleidet hogy kezeljenek rendesen.
2016. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor azon gondolkodj el,mennyire szereted a szüleidet!Nem engednek táncórára..stb.Ebből is látszik mennyire gyerek eszed van.Szóval neked annyira nem jelentenek ők semmit kalap kabát, szó nélkül hagynád őket itt az őrületbe.Hm derék hálás gyerek vagy te is.Mondjuk ha ezt megcsinálná velem a gyerekem,szó nélkül lelépne.Aztán valamikor egyszer pont igy is állítana haza.A nagy nagy örömre ugy vágnám pofán több füle maradna mint foga.
2016. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!