Normálisak a szüleim?

Figyelt kérdés
Na az a helyzet hogy 14 éves vagyok, és egész nap tanulással zaklatnak hogy tanuljak, pedig tanulok annyit amennyi elég nekem! Most itt fenyegetnek hogy leszerelik a szobám ajtaját ha 4-nél rosszabb jegyet hozok! Mindenemet elveszik, azt hiszik hogy ez ér valamit, amikor most is csak 5 és 4-esem van! Nem hagynak szabadidőt, milyen gyerekkor ez??
2016. febr. 2. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon rossz. Tudom, tapasztaltam... Nekem a 4est sem engedték. Volt olyan hogy mikor 5ala lett azert is nekem estek. Elszakítottak minden kulvilagtol aztán csodalkoztak miert nincsenek barátaim... Végül elegem lett, és egy nem követendő példát tettem. Azt amit ők is éveken keresztül. Levertem anyámnak egy nagy pofont. Sirt is hogy milyen vagyok én de nem érdekelt. Megérdemelte... Bocsi hogy nem tudok ugy segíteni. Nekem ez bevált de előtte is rossz kapcsolatom volt vele. Te inkább ne tedd.
2016. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Te már kamaszodsz és nem gyerek vagy. Most kezded megalapozni azt, hogy 10 év múlva miből fogsz élni.

A másik meg, hogy 8- osztályban azért nem olyan nehéz mindenből ötöst produkálni, ha jó képességű vagy. Akkor mi lesz vele gimiben, ahhoz tízszer ennyit kell tanulni, az egyetemről meg már akkor ne is szóljunk.

Ha helyesen osztod be az idődet és odafigyelve tanulsz, egy általános iskolai napra való felkészülés nem viszi el a délutánodat, tudsz pihenni.

2016. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
A mai iskolarendszerben a 3as is nagyon jó jegy.
2016. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!