Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy szülő így...

Normális ha egy szülő így viselkedik?

Figyelt kérdés
Beteg voltam a héten, szerencsére jobban inkább a hét elején, mivel már hétvégén kezdődött, de csak hétfőn mentem orvoshoz. Így egész héten anyuval voltam otthon, ő fordító, így saját idejét ő osztja be, otthonról dolgozik. Elkapta valoszinu a betegséget, fel is fázott, plusz tegnapelőtt megjött neki, és nagyon görcsölt. Tegnap és tegnapelőtt gyógyszerezett, egész nap feküdt, dvdztünk, pihentünk...ma reggel nagyi (anyu anyukája) felhívta, h mizu vele, s szólt, hogy átjön, s anyu be ne vegyen mégegy fájdalomcsillapítót. Ebéd után beállított egy üveg pezsgővel, amit fel is bontottak délben (!!!), s ketten megitták az egészet!!! Még nevetgéltek is. Sose láttam egyiküket se inni. Nagyon ledöbbentem, és szerintem nem normális, hogy egy anya igyon ha egyedül vigyáz a kiskorú gyerekére (decemberben leszek 18). Lehet minden nap ezt csinálja hogy fekszik meg iszik??? Beszéljek apuval? Mert mire este apu hazajött, addigra már nem volt a pezsgö hatása alatt.

2015. szept. 18. 23:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Miért zavar, ha anyád jól érzi magát?

Rég nem vagy már kiskorú.

2015. szept. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

1.nem zavar, de ehhez nem kell alkohol, főleg nem délben

2. Még nem vagyok 18! És lány vagyok, tudom milyen menstruálni, ha fájt is a hasam, sosem próbaltam alkohollal gyógyítani

2015. szept. 19. 00:17
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

(fiatalkorú vagy)


Amúgy nem akarom elhinni, hogy 17, mindjárt 18 éves létedre így gondolkodsz. Nem vagy te kicsi már, hogy VIGYÁZNI kelljen rád.

2015. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Tiszta bolond vagy. Anyukád NEVETGÉL? Hogy merészeli.
2015. szept. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Szóval nemsokára 18 leszel, és nem tudod elhinni hogy anyukád iszik felesben egy pezsgőt? Nem nagy dolog ha néha iszik egy kicsit. Azt meg nem értem 17 évesen miért kell rád vigyázni, én 10 évesen is simán itthon maradtam akár egyedül is, eltudtam látni magam, sose volt baj. Teljesen normális hogy anyukád kikapcsolódásként ivott egy kicsit. A te reakciód a nem normális.
2015. szept. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Normális dolog(!!!) nem baj ha néha átjön egy kicsit pezsgőzni a nagyi(anyud anyukája).
2015. szept. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Gyermekápolási tappenzt an szülő max a gyerek 12 éves koráig lehet igénybe venni, ergo egy annál idősebb gyerekre már nem kell vigyázni. Anyad felnőtt nő és egy fél üveg pezsgőtöl semmi baja nem lesz.

Amúgy decembertől hirtelen felnőtt leszel majd? A születésnapod másnapján már mindent szabad, ugye, most, pár hónappal előtte még vigyázni kell a szegény beteg kisgyerekre.... Röhejes vagy.

2015. szept. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Engem az aggaszt, hogy alkoholhoz nyúl. Nem fogom fel el miért jobb, mintha bevett volna egy fájdalomcsillapítót? Soha nem csináltak ilyesmit, nem ezt vártam amikor beteg vagyok.
2015. szept. 19. 07:06
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
A pezsgő alkohol tartalma ha jol emlékszem Max 7%. Ez azért messze van attól, hogy valaki alkoholba meneküljön.
2015. szept. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
megisznak EGY pezsgot te meg ugy hisztizel mintha 10 eve nem lattad vna jozanul...
2015. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!