Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti is kértek pénzt a...

Szülők ti is kértek pénzt a gyereketektől kölcsönbe? Mikor meg én kérek pénzt erre arra nem kapok soha?

Figyelt kérdés
normális hogy mikor van pénze és tőlem kér?

2016. febr. 6. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, sok tini kényszert érez a top listára kerülni, na de ennyire :D


Rövid a kérdés, nem valós, tipikus 15 éves provokatívnak szánt kirohanása.

2016. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

lehet kért tőle az anyja egy százast a teszkós bevásárló kocsiba, mert nem volt aprója

aztán most vélhetően ezt követeli vissza.

ilyen és ehhez hasonló komoly szándékot látok a kérdésben.

vagy csak gyenge troll kérdés.

2016. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem anyu kért, amikor apám elitta, nekem pedig nagyszülőktől volt szülinapi pénzem... szó nélkül odaadtam, tudtam hogy ételre kell és rezsire. következő fizetéskor anyu fillérre pontosan visszaadta, én újra eltettem, mondjuk sosem költöttem ez miatt, hogy mindig legyen vésztartalék anyunak. amikor elváltak, már nem kért kölcsön, mert nem ment alkoholra többet potyára, így lassan minden ünnep alkalmával gyűlt a pénz... jó pár év után abból lett jogsim :)
2016. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

Miért kell egyszerre azt feltételezni, hogy kamu kérdés?

Az én apám dettó ilyen, sőt, elárulom nektek, hogy már amikor 8-10 évesen locsolópénzt kaptam, azt a pár száz forintot is elkérte tőlem, "majd visszaadja" szöveggel. Mondanom sem kell, azóta sem láttam. Azóta, ahhoz képest, hogy az ő fizetése a legtöbb a családban, mindig kunyerál a jóval alacsonyabb fizetéssel rendelkező családtagjaitól...

2016. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
A fiam dolgozik, jól keres. Bevallom, én már kértem kölcsönt tőle. Nem is keveset. Egy kicsit hülyén jöttek ki a dolgok, így nem volt más lehetőségem csak a fiamtól kölcsönkérni. Ha jól emlékszem olyan 150 ezret kértem kölcsön, de 4 nappal később az összeset vissza is adtam. Mivel nem szokásom mindig kéregetni, a fiam szó nélkül adott, sőt nem is akarta visszakérni,arra hivatkozva, hogy beszáll a rezsibe, lakhatásba. De soha nem kértem pénzt ezért, így nem is gondoltam 1 percig sem, hogy ne adjam vissza.
2016. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is kértek szüleim pénzt 18 éves korom alatt is, és adtam is mindig, volt hogy visszaadták, volt hogy elfelejtettük, és igazából nem nagyon érdekel. Csak úgy normális szülő nem kér pénzt, nálam pl akkor kértek ha valami számlára már nem futotta, vagy nem akart elmenni a bankba felvenni pénzt, otthon meg nem volt és ki kellett fizetni valamit. Ha nem gyakori és vissza is adja, akkor nincs baj. Meg attól függ mire költi. Ha hülyeségre, akkor máskor ne adj neki, és nem kell kérned tőle legalább. Amúgy mit dolgozol és ők mit dolgoznak? És neked mire kellett volna?
2016. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

nekem kellene internetre, meg játékra.


dolgoztam igen még, tavaly sokat diákmunkán


apám egy csóri sajnos

2016. febr. 6. 22:09
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egyszer veszik az emberek a fáradtságot, hogy válaszolnak a kérdésedre, akkor próbáld már meg venni légyszíves a fáradtságot, hogy normálisan írsz vissza nekik, és ha esetleg kérdeznek valamit akkor válaszolsz rá szép kerek mondatokban, nem pedig három szóval.


Mi az hogy csóri?


Mire költik a pénzt? Mire költik azt amit tőled kérnek?

2016. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

amire nem kéne... adósság stb..


az a lényeg hogy nem adja vissza

2016. febr. 6. 22:40
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolod ha tartoznak pénzzel valakinek akkor azt nem kell visszafizetni, vagy mi? Ez mondjuk működik egy darabig, legtöbbször addig amíg el nem viszik a házat vagy a kocsit, na akkor fognak érdekessé válni a dolgok.
2016. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!