Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehetne meggyőzni...

Hogyan lehetne meggyőzni apámat, hogy a jogosítvány nem létszükséglet?!

Figyelt kérdés

Húgom 18 éves lesz,de apám azt akarja,hogy menjen,és tegye le a jogosítványt!

Viszont a húgom elég ügyetlen,kétbalkezes személyiség.

Gyakran lever,kiönt,elejt,stb...


Apám szerint a jogosítvány mindenkinek kell a 21.században!

Pedig neki sincs,és nekem sincs.

Miért akarja,hogy a húgomnak 18 éves legyen?


Mondtam neki,hogy várjunk vele,amíg kicsit érettebb lesz.Vagy hátha ahogy nő nem lesz ennyire szétszórt!


2016. febr. 7. 12:25
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
48%
Próbáltál már munkát keresni? A háromnegyede biztosan megköveteli a jogosítványt, mi ez ha nem létszükséglet?
2016. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
66%
Abban igaza van apukádnak hogy a 21. században illő jogosítványt szerezni mivel már a csapból is kocsi folyik viszont az tény, hogy nem szabad erőltetni mert akkor rágörcsöl és nehezen fogja tudni megtanulni.
2016. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

"A háromnegyede "


Ez erős túlzás.

Nagyon kevés olyan munkakör van,ahol szükséges a vezetés.


Az,hogy az emberek 3/4-e legszívesebben autóval menne a munkahelyre az más kérdés.


Egy irodai munkásnak pl mi szüksége van jogosítványra,ha egész nap az irodában ül.

Tömeggközlekedéssel is eljuthat a munkába.

2016. febr. 7. 12:33
 4/50 anonim ***** válasza:
52%
Nem túlzás egyébként, a normálisabb helyeken elvárják mert az is az alapvető műveltésghez tartozik manapság, legalábbis szerintem a minimum hogy valaki megszerzi mivel egyszerű mint a faék de ez más kérdés. Manapság igenis kell mert egyrészt látják, hogy univerzális vagy másrészt más feladatkörbe is be tudsz ugrani az meg butaság hogy mert irodába dolgozol és oda minek nem csak végletekben kell gondolkodni a család mellé is jól fog jönni amikor nem a MÁV-on kell ledöcögni 300-400 km-t.
2016. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Húgom szeretné,persze.

De szerintem nem jó ötlet ilyen fiatalon vezetni egy olyan éretlen személyiségnek,mint ő.


Az lenne az első,hogy nekimenne az 1.oszlopnak.

Én biztosan nem ülnék be mellé,ha ő vezetne.


Na meg az autóbaleset statisztikákat is vezetik a fiatalok.

2016. febr. 7. 12:36
 6/50 anonim ***** válasza:
18%

rohadtul nem kell a jogsi, és kíváncsi vagyok hol adnak egy fiatal lánynak céges kocsit.

arról nem beszélve, hogy hány lány sírja végig a vezetést, és a vizsgáig el se jutnak.

2016. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
53%
Jézus itt MO-n komoly gondok vanak a fejekben úgy érzem, egyrészt, más is átlagban 17-19 éves kora között szerzi meg a jogsit kár vele várni később csak rosszabb lesz mert meglesznek a rigolyáid amiket nehezebb lesz leküzdeni az meg butaság hogy neki menne valaminek azért van az oktató, hogy megtanítsa ráadásul attól, hogy ügyetlen még lehet van hozzá érzéke. Én például nem voltam sose ügyetlen mégis csak harmadikra mentem át a forgalmin szóval ez egyenes összefüggés. Az meg, hogy a nők végigsírják szerintem hagyjuk, ekkora butaságot régen hallottam már.
2016. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

" alapvető műveltésghez tartozik "


Ne nevettess már!

Én diplomás vagyok,de nincs jogsim,és nem is akarok!


Nehogy már ez műveltséghez tartozzon!


Másrészt mire megy vele az ember,ha nincs pénze mellette saját autóra?


Nálam ez részben elvi kérdés is.Így is marha nagy a környezetszennyezés.

Arról nem is beszélve,hogy egy pénznyelő,rengetegbe kerül a fenntartása.Másrészt a fővárosban nagyon sokszor van dugó.

2016. febr. 7. 12:40
 9/50 anonim ***** válasza:
30%
10-ből 9 embernek van de minimum 8-nak szóval igen alapvető műveltség és szerintem pasi létedre inkább ne reklámozd hogy nincs. Az elveket meg hagyjuk a tömegközlekedés is felemészt annyi energiát mint egy kocsi a fenntartást meg hagyjuk, nekünk egy Toyotánk van 9 éves életében legnagyobb baja az ablaktörlö tartály csövének a cseréje.
2016. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
26%

ott kellene kezdeni, hogy gyalogosként, biciklisként is tudni kéne a kreszt.

Ha elkezdi tanulni, plusz felismeri az autómárkákat utána jönne a jogsi.

2016. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!