Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem gondolnak arra,...

Miért nem gondolnak arra, hogy amiért mindenem megvan, igenis boldogtalan vagyok? Hogy hozzam ezt helyre?

Figyelt kérdés

Kívülről tökéletesnek tűnik az életem/életünk. Boldognak gondolnak, akinek a legnagyobb gondja az, hogy időben odaérjen a szépségszalonba.

A családom is így gondolkozik rólam. Én vagyok az, aki a különköltözés után jól helyezkedett és gondtalan az élete. És már elegem volt, hogy még a saját szüleim is beszólogattak és elmondtam anyának, hogy az életem egy hazugság, egy jól berendezett kirakat. Azt hittem, hogy megérti és befejezi ezt az egészet, de nem így történt. Most azt hallgatom, hogy miért hagyom ezt... Szóval már megbántam, hogy hozzá fordultam és nem maradtam csendben.

Nem értem, hogy miért nem tud segíteni, vagy egyszerűen hallgatni és ez nagyon rosszul esik.


2016. febr. 8. 19:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
járj emberek közé keres barátokat, ha csak nyávogsz nem csoda hogy beszologatnak
2016. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

??

Hol írtam, hogy egyedül vagyok és nincsenek barátaim, barátnőim?

Emberek között senki nem lehet magányos?

2016. febr. 8. 19:23
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
fura mert nekem is megvan mindenem és nagyon boldog vagyok.
2016. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
Kezdj el számító dolgokon is változtatni, értelmes emberek által leshzart dolgok helyett.
2016. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%
A lázadó ifjúság. Mi lenne - ha beszólogatás helyett -, te elmélyülten és komolyan foglalkoznál valamivel, mondjuk tanulnál hegedülni, vagy japánul, vagy a rézkarc készítésben titkaiban mélyülnél el, a többiek meg rohangáljanak a szépségszalonokba.
2016. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

De az életemen én már nem tudok változtatni. Belekerültem ebbe az egészbe és kész. Nem ez a gond.

Hanem hogy az anyám nem képes csendben maradni azután sem, hogy közöltem vele, nem csak szórakozás és csillogás az egész.

2016. febr. 8. 19:26
 7/31 A kérdező kommentje:

"A lázadó ifjúság."

29 éves feleségként nem gondolom, hogy annyira nagyon lázadoznék...

2016. febr. 8. 19:27
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

Számomra nem derült ki a leírásodból, hogy konkrétan mi a problémád. De biztosan lehet rajta változtatni.

Azzal egyetértek, hogy a boldogság nem jár automatikusan együtt az agyagiakkal. Akinek sok pénze van, annak is olyan problémái vannak, mint bárki másnak, csak anyagi gondjai nincsenek. De párkapcsolatban, emberi kapcsolatokban neki is ugyanolyan félelmei, gátlásai, nehézségei lehetnek.

Szerintem az lenne a jó, ha nem játszanád meg a boldogat, hanem felvállalnád, hogy mi a gond és megoldanád.

2016. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem lehet, ez nem ilyesmi.
2016. febr. 8. 19:30
 10/31 anonim ***** válasza:
80%

és az 5-ről egyébként mi a véleményed? a lázadó ifjúságot kivéve, mert az nem talált (azt hittem 16 vagy, bocs). Tehát: el vagy akadva, jöjj ki ebből..

Mi lenne, ha TE egyénileg elmélyülten foglalkoznál valami értelmes dologgal, a többiek meg rohadjanak a szépségszalonokban napestig.

2016. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!