Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyton pakolászik a...

Anyám folyton pakolászik a szobámban ha nem vagyok ott és ez idegesít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába mondom neki hogy ne.

A vége az hogy nem találok meg semmit.

21/F


2016. febr. 11. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Időt spórolok neked.

*Válaszolók: "Költözz el, nagykorú vagy már, apád egy bunkó aki sérti a magánszférádat"

*Te: "Miből költözzek el, nincs pénzem, suliba járok, ez nem megoldás"

*Válaszolók: "21 évesen lehetne már ennyi eszed, hogy tudd mi jó neked és mi nem az"

*Te: - Megunod a sok idióta ugyanolyan választ és nem válaszolsz többet...minden marad a régiben.

2016. febr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Mi lenne ha te raknad rendbe a szobadat 21 évesen, és nem anyadnak kellene takarítania helyetted, ha már egyszer eltart, ennyit még tudsz csinalni.
2016. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Mikor írta,hogy ő nem szokott rendet tenni?
2016. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Én 20 év alatt nem bírtam erről leszoktatni anyámat. Vagyis mostanában úgytűnik, sikerült, azzal, hogy akkora kupit hagyok, hogy inkább be se jön. Előtte nem voltam kupis. Kiskoromban bejött, kidobálta a sulis papírjaimat, a játékaimat, amikkel szerinte már nem játszottam... És mikor megkérdezem, hova rakta, ő olyat nem is látott.

Úgyhogy a kitartáson kívül nem tudok sok tanáccsal szolgálni.

2016. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz kulcsot az ajtóhoz.
2016. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk tényleg nem túl életszerű, hogy a kérdező mindent elpakol szekrénybe, fiókba; anyukája meg jön és egyik fiókból átrakja a másikba, egyik szekrényből a másikba.

Sokkal valószínűbb, hogy halomban áll minden a szobájában és anyukáját idegesíti a rendetlenség, így elkezd pakolni a maga logikája szerint, így a kérdező nem tudja, mit, hová tett anyukája.

A megoldás tehát adott: a kérdező ne hagyjon rendetlenséget szobájában.

2016. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
32%
Vagy bezárni a szobát, vagy magadtól össze pakolod és megmondod neki h az a te szobád, amíg te rendbe tudod tartani nem kell pakolgatnia
2016. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Párom már 40 éves, és amikor hazamegy/ment látogatni egy hétvégére, a szülők már akkor pakolási lázban égnek, amikor ki sem szállt a kocsiból.

Pedig nincs rendetlenség a szobában, mivel alig van ott már bármi is. Ha felakasztja a kabátot, mennek utána, és elteszik máshova, ha leteszi a táskát a szék mellé, egyből bebútorozzák, leteszi a kulcsokat a polcra, annak bizony 3 polccal odébb a helye, a saját szobájában.

Az már mellékes, hogy minden cucca ki van forgatva, át van nézve, blokkok, számlák stb.

Munka miatt kellett gyakrabban hazajárnia, akkor ezt zárral oldotta meg, egyszerűen nem volt más lehetőség. A szülőkkel nem lehetett emberi hangon ezt megbeszélni.

2016. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, azt még hozzátenném, hogy az esetek nagy részében nem is talált meg szinte semmit, amit letett, mert közben a szülő is elfelejtette hova dugta el.
2016. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha beszélgetnél vele erről? Elvégre felnőttek vagytok. Mondd meg, hogy Te úgy találod meg a dolgaidat ahogy hagytad. Ha kupi van bent az is a te dolgod, ha nem oda akar vendéget várni.
2016. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!