Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben? Nagy sürgős!

Figyelt kérdés

Apukám és anyukám között nagyon rossz a viszony pár éve.Apa gyógyszert szedett és ráivott és tönkre tett minket lelkileg.

Aztán elment befeküdt egy kórházba és leszokott a gyógyszerről a piáról nem.Most ugyanúgy terrorizálja anyukámat lelkileg mint előtte.Úgy érzem teljesen tönkre mentem nem tudok koncentrálni a suliba, félek hogy egyszer komolyan fizikailag is bántalmazni fog minket.Anya nem mer tőle elválni én viszont nem bírom tovább.

Mit tehetek ilyen helyzetben? Nagyon össze vagyok zuhanva lelkileg. 18/L


2016. febr. 11. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
18 evesen mar oda koltozhol ahova szeretnel.
2016. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attól félek ha itt hagyom anyukámat akkor meg veri vagy még rosszabb.
2016. febr. 11. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

beszélj anyukáddal kettesben és mondd el az aggodalmaidat + hogy mellette állsz, hogyha el szeretne válni .

nyilván neki kell dönteni, de segíthet, hogyha tudja, hogy mellette vagy.

2016. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy felettem írták, Anyuddal kell beszélned, de minél előbb. Mond el neki, hogy ez így nem mehet tovább, és ő is inkább akkor beszéljen Apuddal amikor ő józan..ne akkor amikor már ki van borulva, mert a faterod agyonra itta magát. Nem tudom, hogy hogy laktok, de költözzetek el, ha van rá mód. Rokonok esetleg akikre esetleg lehet számítani? Nekem 3 bátyám van, hát emelne rám kezet a részeges férjem, asszem olyat kapna, hogy a másikat a fal adja..Ne várjátok meg, hogy az ilyen bekövetkezzen. Ha ő nem tud változtatni a helyzeten azzal, hogy leszokik, akkor változtassatok ti azzal, hogy elmentek...
2016. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:
67%
Mi az, hogy nem MER tőle elválni? Miféle életképtelen ember az ilyen?
2016. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sokan nem értik ezeket a helyzetek főleg az utolsó kommentelő....

Ismerős a helyzeted nálunk pont ez van de már nem otthon élek a rendőri intézkedések miatt folytonos balhék a pia miatt elköltöztem. Nem tudtam segíteni a családtagokon max a nem kívánt személy kilakoltatását tervezzük mivel nincs a nevén semmi csak oda van bejelentve... ha fél édesanyád elválni az sem kötelező mennyetek el ha őt nem tudjátok kitenni a lakásból és kérjetek távol tartási végzést. Így nyugodtabb élhetsz inkább egy csonka családban minthogy örök terrorban és elnyomottan rettegésbe... együtt érzek..

2016. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!