Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt anyám? Mit...

Miért csinálja ezt anyám? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sosem voltam szidalmazó, lusta ember, de anyám totál kiborít.


Anyám folyton üvöltözik velem a tanulás miatt. Megértem, hogy szeretne jó jegyeket, de ne ez tegye tönkre a kapcsolatunkat. Én nem bántom, kedves vagyok vele. Ha látja hogy nem veszem a kezembe a könyvet egyszerre, akkor beül a szobámba (szinte mindig ott van, BE SEM CSUKHATOM A SZOBÁM AJTÁJÁT) és letojja mit mondok, nekiáll olvasni a történelemkönyvet. Semmiben nem tudunk egyezséget kötni.

A másik probléma: megértem, hogy ideges, de úgy beszél velem mint a törlőronggyal. Van egy kutyánk, azzal nyávog, ,,kuszikázik'' meg dícsérgeti. Régen velem is ilyen volt, de most úgy utál, mintha ellene lennék... :/



2016. febr. 12. 19:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Értem amit mondassz utolsó előtti... de talán okosabb, praktikusabb lenne motiválással rávenni nem csak ugyanazt hajtani folyton...
2016. febr. 17. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!