Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy a legjobbat...

Mit tegyek, hogy a legjobbat hozhassam ki ebből, vagy eggyáltalán hogyan?

Figyelt kérdés
Az anyukámrór lenne szó. Négyen vagyunk nőver20 en18 a hugi ovis es anyukám. Nőverem dolgozik. En tanulok es dolgozom anya általaban évente valtogatja a munkahelyét. Anyagilag is tamogatjuk es a hugira is csak hetvegen vigyáz. A probléma az h (igazabol minden amit tesz regényt tudnék írni erről.) pl: 10hónapja nem fizette be a viz szamlat ,mindenkinek hazudott ezzel a pénzt elő teremtettük rá. Körmöt csinaltatott maganak meg vett vagy 6pár csizmát magának ..kert kolcson tőlem penzt a hugit lepasszolta a maminak es o meg elment kulfoldre a baratnojevel azt sem tudtuk hol volt 3-napig a facen láttuk a kepekből .Nem gondoskodik a hugit nemlatja,furdeti meg csak ha epp kedve tartja .Nem ossza be a pénzét hónap elején a kisboltba halom csokit cukrot összevesz hónap vegen meg sirankozik h nincs penze. Igenytelen magára mert furdeni azt nem de ugye a műkörom meg a szep cipő ruha... fogorvost mar evek óta nem latogatta pedig arra sajnos nagyobb szüksege lenne... Ami a legnagyobb baj h agresszísz nagyon labilis rengeteget üvölt es sajnos sokszor a hugit is megveri es nem fegyelmezesből. Volt h kirugta mergeben az ajtón az üveget es tört zúzott. A sokadik abortusza után veletlen lett a hugi.. acsaládunk számára egy bizar alaktol aki nem igazan tamogat bennünket. Az itthoni légkört leginkabb az ordibalas a kiszamithatatlanság a felelem es a szomorúsag jellemzi mind ezt anyukam részéről. Mi a testvereimmel szeretjük ,tamogatjuk egymast.Próbaljuk a hugit is rendessen nevelgetni. Anyát a gyermekvédelem pszichiaterhez küldte de ott ő egésszen mast adott előMinden családtagunk elfordult tőle a sok hazugsaga miatt. Egyszonak is szaz a vege edesanyam beteg es en nentudom h segíthetnek rajta? A baratom azt mondja koltozzek hozzá es h ne foglalkozzam az itthoniakkal es h masnak is nehez nem igazan erti ezeket meg o nem tapasztalt ilyesmit... Harom eve egy nőgyogyaszati betegseg miatt aztmondtag h nehezkessen lehet kisbabam. Nem tudom itt hagyni a hugit de ebben nem all mellettem a baratom. Úgy dühít a tehetetlenség. Mit tennétek a helyemben? Erthető a baratomtól h nem jöhet a hugom...? Megörjít a tehetetlenség. Na aki elolvasta ezt a kis regényt az mondjon valami okossat. :-)

#tehetetlenség #düh #ordibálás.Félelem
2016. febr. 12. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tippem sincs. De nagyon rendes testvér vagy.
2016. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen!:-) Hat pont ez az h nekem sincs.Beszeltam mar kiöregedett rendőrrel meg tanarral meg dedmamival... es mindenki azt mondta h tanuljak es rendezzem a jaját eletem.. de nekem most jelenleg ez az eletem es amig ez nincs rendben h kezdjek h rendezkedjek ujjat..???
2016. febr. 12. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:

A barátodat felejtsd el,ha nem tamogat nem számithatsz rá!Beszélj a növéreddel es keressetek egy albérletet (persze ez nem olyan egyszerű,mert legtöbb helyen 2hónap kaukciót kérnek..) emlotetted,hogy a novereddel dolgoztok,ha eltudjatok latni a hugod akkor koltozetek kulon anyudtol..

Utana jon a neheze..konnyebb variacio,ha anyud kerelmezi,hogy "ideglenesen" nalatok legyen a hugod..

Vagy a nehezebb..bementek a gyamugyre es elmondjatok,hogy ki tortent azt felveszik jegyzokonyvbe es lehet nektek itelik a hugod,de ez nem biztos,ha nem akkor vagy vissza kell mennie anyudhoz vagy gyerekotthon vagy neveloszulok..

2016. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod en is gondoltam már erre és néztem albérletet de azt nemtudnánk fent tartani sehogy sem osztottam zoroztam. A növérem közszolgálati munkás nemkeres 60000 osszessen es ekzemas es alergisa(ELCSESZETT egy csalad mi apam meg alkesz :-) )Na tehat ez a sok gyogyszer es krem mellett kivitelezhetetlen sajnos.
2016. febr. 12. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírt helyzetre nincs igazán tanács. Egyetlen dolog biztos csak: ne anyádon akarj segíteni, mert rajta nem tudsz. Őt gyakorlatilag leírhatod és csak reménykedhetsz abban, hogy talán nem lesz még egy húgod (vagy öcséd). Viszont a nővéreddel ketten valamit csak tudtok összefogva tenni anyátok megfékezésére.
2016. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egy ujjabb gyerkőctől (SZERENCSÈRE) Nem kell tartanunk mer mioma miatt a méhét eltavolították.
2016. febr. 13. 00:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Folyamatossan probaljuk feken tartani lesni azt h mikor h is viszonyulhatunk hozzá gyakran több törődest igenyel mint a hugi. De olyan nehéz kijátszani mert azt sem lehet elhinni amit kerdez. A kitörései alkalmával a hugit szoktuk kihozni menekìtteni elölle. De mar az is előfordult h egy kitörése alkalmaval amikor el jött az a pillanat h ideje vol egy jatszoter latogatasnak... Ahogy a hugit a a z ölembe vettem a lábát elkapta es húzta vissza ..üvöltve zokogta h nem veszed el a gyerekemet... Olyan nehez hozzá alkalmazkodni vagy eggyáltalán egy levegőt szívni ,létezni mellette.
2016. febr. 13. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!