Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti várjátok már, hogy olyan...

Ti várjátok már, hogy olyan idősek legyetek, mint a szüleitek, a gyerekeitek meg olyanok, mint ti most?

Figyelt kérdés

Még csak 19 éves vagyok, de már várom azt az időszakot az életemben, mikor én leszek annyi éves mint most szüleim (40 körül), a gyerekeim meg olyan 14-15 évesek. Sokszor elképzelem mostanában, hogy mi lesz: hogyan nevelem majd őket, együtt kirándulunk majd, bemutatják az első szerelmüket, segítenek a házimunkában, lányommal jó barátnők leszünk, stb...

Más is van így?


2016. febr. 16. 20:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem. A szüleim már idősek. Most komolyan, ki várja azt, hogy megöregedjen?

A legidősebb gyerekem ovis, a legkissebb még pocakban van. Szeretném ezt az időszakot a lehető legjobban kiélvezni.

2016. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
Nem!!!!!! Nem akarok,megöregedni.
2016. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%
Az, hogy felnőtt vagyok, az jó. De se idősebb, se szülő nem szeretnék lenni. Így kitalálható a válaszom :)
2016. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
Ugyan 60 senki nem akar lenni, de 19 sem akarok. 28-35 között a legjobb.
2016. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem várom, most így 35 évesen boldog vagyok :) 1 éves a fiam és örülök ha egyáltalán megérem az unokát de magától a kamaszkortól félek mert emlékszem én is milyen voltam kamasznak :D
2016. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

még annyi szigort, szabályozást, tiltást, ordítást..

felnőttként se jó, de vissza biztos nem vágyom.

2016. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

"segítenek a házimunkában"


Elég optimista vagy:D


Amúgy várja a halál:D..Én fiatalabb akarok lenni,nem idősebb.

És minden idő csak egy pillanatnyi állapot,azon kapod magad,hogy nagymama leszel:DD

2016. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem várom, de elképzeltem már. Szintén 19 vagyok.
2016. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem várom. Így is túl gyorsan megy az idő, túl sok embert veszítek el, nem szeretnék még az öregséggel is rásegíteni. Nem szeretnék idősebb lenni, testileg/szellemileg megöregedni, még kevesebbet bírni. Aztán 1-2 eljön a nap mikor egy szenilis vénember leszek aki egy otthonban ücsörög, vagy egy fiatalabb hozzátartozó ápolgat. Inkább maradnék még pár évet fiatal, aztán hirtelen örökre aludnék.
2016. febr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
62%
Lányom 14 éves, a fiam 13. A kamaszkor minden, csak nem az a rózsás állapot, aminek elképzeled. És az enyémek még nem szerelmesek......... de már kifordultak magukból. Mindent támadásnak vesznek, mindennel ellenkeznek, tanulni nem akarnak, házimunkába nem segítenek. Pedig ügyesek, okosak, szorgalmasak voltam még nemrég. Beszélgetni nem lehet velük, csak ha éppen olyanjuk van. Alig várom, hogy elnőjék végre, és benőjön a fejük lágya. Addig marad a nosztalgia, hogy milyen aranyosak voltak kicsinek.
2016. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!