Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit tennétek, ha...

Szülők, ti mit tennétek, ha életveszélyesen megfenyegetnék a fiatokat?

Figyelt kérdés
A srác 17 éves és állítólag lefeküdt egy férjes asszonnyal,a nő férje meg oda menne a házatokhoz és közölné,hogy a fiatokat elássa?

2016. febr. 17. 15:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
Mégis miért nem a feleséget ássa el, az helyben van, egy 17 éves srác mit tud még az életrõl?!
2016. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%
vigyázz 11 - mert a spiné írta ki - le is nullázta a 8-at, miszerint vele kéne kezdeni a rendrakást.
2016. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%
A férjet meg tudom érteni, hiszen senki sem ül ölbe tett kézzel amíg egy taknyos rájár az asszonyra. Valószínűleg indulatból fenyegette meg a fiát. Nem mintha akkora védelmet érdemelne, de egy Anya mégis ezt fogja tenni (átalában). Megmondanám a férjnek, hogy mélységesen szégyenlem azt amit a fiam tett, és biztosítanám róla, hogy mindent megteszek, hogy többé ilyen ne forduljon elő. Aztán megkérném, hogy ő rendezze el a "feleséges részt"..ahogy akarja..ilyen nőt nem kell sajnálni, viszont a fiam sem úszná meg egy kis "Ejnye-bejnyével"..
2016. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

Én:Ha lenne Fiam akkor biztos nem teszem azt (mint 8-as mondta) hogy büszke leszek rá, mert igen is meg kell büntetni, nem durván, de meg kell, és beszélni is kell vele persze, a férjnek meg azt mondanám hogy "a Te drágalátos feleséged sem különb mint az én fiam, előbb a kis k**va feleséged ásd el, utána a fiam"


ennyi kb

2016. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%
bocsánat, 6-os
2016. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%

Én, első körben, nagyon letolnám a fiam. Tanulja meg, férjes nővel, csak nagyon diszkréten szabad kapcsolatot teremteni. Úgy, mint sokan mások csinálják. Ne derüljön ki.

A férjet meg nem értem. A neje, az a párja és nem a rabszolgája. Valószínű, a neje tudja, hogy férjnél van, tehát nem illene más ágyába bújni, legalább is, ha megteszi, maradjon kettőjük között. Mivel meg tette, ha nem ezzel a 17 éves sráccal jön össze, akkor mással. Az is kérdés, miért tette meg a nő, milyen a párjával a viszonyuk. Minden esetre, a férjnek inkább át kéne gondolni, jó-é neki ez a kapcsolat és nem ordítozni, mint egy fába szorult féreg.

2016. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A 17 éves srác gondolom el akarta vesziteni a szüzességét.
2016. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
48%
Adnék a nőnek olyat, hogy azt megemlegetné! Könnyű Katit táncba vinni, ha meglát egy fiatal egészséges férfit. A férjet meg eligazítanám, úgy istenesen, hogy hol is vizsgálódjon, kinek a háza táján!
2016. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%

Elmondanam a hulyenek, fiam nem.megeroszakolta feleseget....

Rendorsegi ugyet csinalnek vagy en vedenem meg egy ket figyelmezteto mozdulattal de en fiam 17 evesen papirkutyat csinalna nem harcmuveszeteket tanult emberekbol ha kell.

2016. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%
Megmondanám a férjnek hogy hagya a fiam és kezet ne emeljen rá, mert különben őt is megtépem és a lotyó nejét. Azt javasolnám neki hogy inkább befizetem a rosszlányokra egy prostihoz.
2016. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!