Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell anyámnak mindig a...

Miért kell anyámnak mindig a fogamzásgátló miatt veszekedni velem?

Figyelt kérdés

7000 Ft 3 havi fogamzásgátló, egyszerre szoktam megvenni, mert ha egyesével veszem még drágább.

Anyám állandóan azon veszekszik, hogy miért kell egyszerre ennyi pénzt kiadni. (Ő naponta veszi az 1000 Ft-os cigarettát.)

Múltkor ment a gyógyszertárba, mondtam neki, akkor hozza el a gyógyszeremet, adtam neki 7000 Ft-ot, erre hozott egy havit...

Komolyan, miért kell ebbe mindig belekötnie? Habzó szájjal üvöltözik miatta állandóan. Nem is ő fizeti.



2016. febr. 17. 20:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
81%
Ki kell számolni vele papíron. Meg simán fel lehet hozni a cigit.. a foggátlónak legalább van haszna.
2016. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%

Talán azért vehetné a párod, mert ezzel róla veszel le terhet.... Az én környezetemben mindenhol így van.


Miért kell a nőknek minden szart magukra vállalniuk? Rád hárul a fogamzásgátlás felelőssége, a dokihoz járás, a patikába járás, és az összes lehetséges mellékhatás (ami nem biztos, hogy most észlelsz, hanem később, évek múlva)

És a férfinak mi a dolga ezügyben? SEMMI.

Az lenne a minimum, hogy legalább az anyagi terhet átvállalná.


Ha óvszerrel védekeznétek, ki venné?


Bocs az offért.

Kérdésedre válaszolva: minek mondasz el mindent anyádnak? Mondd azt, amit hallani akar, és akkor béke van.

2016. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%

Egyszer nagyon szépen kérd meg, hogy ne lovagoljon már állandóan ezen a témán, mert te a saját pénzedet úgy szeretnéd beosztani, ahogy neked a legjobb. És amúgy is dögunalmas állandóan ezen huzakodni, ennél fontosabb témák is vannak.

Ha ez nem segít simán hazudnék és azt mondanám amit hallani akar, csakhogy békén hagyjon.

2016. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
67%
Kiadnak egy havi adagot 3 havi receptre. Volt, hogy nem volt 3 havi a gyógyszertárban, nekem meg sos-ben kellett a gyógyszer aznap, és adtak egyhavit. Kevesebbet kiadhatnak, mint ami a recepten áll, csak többet nem. Nekem is 2500 az egyhavi és 7000 a 3 havi.
2016. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Amikor óvszerrel védekeztünk azt ő fizette.

Szerintem nem a férfi dolga fizetni a gyógyszert. Vagy ha annyira ragaszkodik hozzá, akkor felesben.

2016. febr. 18. 16:20
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
A régebbi születésűek körében gyakoribb az ilyesfajta tipikus buta felfogás.
2016. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!