Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy számítógép a családban....

Egy számítógép a családban. Hogy lenne megoldható?

Figyelt kérdés

Egy számítógépünk van otthon. Egyetemre járok, nehéz szakra, elengedhetetlen hozzá a számítógép és az internet a beadandók és a tanulás miatt, így az én szobámban van. A szüleim pedig az utobbi időben eléggé ráfüggtek ami engem nagyon zavar. Vidéken élünk mindentol távol, ha barátokkal vagy a barátommal akarok találkozni sokat kell utaznom és elég sokba is kerül. Így sokat vagyok otthon egyedül. Az egyetlen privát helyem az a szobám, de mivel itt a gép, soha nem tudok egyedül lenni mert valamelyikük mindig a gépnél ül...és ez nagyon zavar. Diákhitelból fizetem a tandíjam és amire szükségem van,ruha, jegyzet, utazás. Tehát itthon lényegében nem kell külön költeni rám. Olyan nagy kérés lenne ha legalább a szobámban egyedül lehetnék? Gondoltam rá hogy akkor vigyék ki a gépet, nem az zavar hogy használják hanem hogy a szobámban. De a tanuláshoz nekem elengedhetetlen,a ház többi részében nem tudnék normálisan tanulni,így is a fülemben a füldugó egész nap hogy tudjak koncentrálni. Másik gépet sajnos nem tudnánk venni,dolgozni eljartam egy ideig de mivel elég messze van a város nem érinti meg,mert az utazás és az étkezés elvinné azt a kevés pénzt amit megkerestem, plusz nagyon komolyan veszem az egyetemet,erre tettem fel ezt a pár évet hogy minél hamarabb végezzek,es ha dolgoznék, csúsznék az egyetemmel amit nagyon nem akarok hiszen mint írtam Diákhitelből fizetem a tandíjat. Ha tehetném elköltöznék itthonrpl de sajnos amíg nem végzek ez nem megoldható.

Ti mit tennétek a helyemben?


2016. febr. 18. 15:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
Én biztos hogy összeraknák magamnak egy gépet. Te hogy állsz ehhez a kérdéshez? Ugyanis egy használt gép az több gondoskodást igényel. Milyen internetetek van? Ért valaki ehhez a családból? Bocs,h megkérdem, te lány vagy?
2016. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok, és abszolút nem értek a gépekhez :D viszont akkor kispórolok valahogy egy használtra mert ez a helyzet hosszú távon nem a legjobb.
2016. febr. 18. 18:01
 13/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, merre laksz? Ha esetleg Csongrád megyében, akkor talán tudok segíteni. ;)
2016. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%
6000-ért vettem használtan. Fél terrás vinyóval. Filmnézése, letöltésre, játékra van használva, arra tökéletes. Nem mind ilyen olcsó, szerintem én nagyon mákos voltam, de ki lehet fogni.
2016. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
ja, ez az asztali gép ára. Gyerekeknek is most vettem laptopot 20000-ért.
2016. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
Ne szórakozz, használt, gagyibb gépet aprópénzért lehet kapni, ami internetezésre meg beadandóírásra bőven elég... Kérj meg egy hozzáértőt, hogy segítsen neked keresni valami olcsót.
2016. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
No, itt járt a lepontozó köcsög. Csak tudnám mi a baja...
2016. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
mi adtunk már el öreg gépet (netezésre meg office használatra jó csak) 10 ezerért. most is van egy ilyen gépünk, ezek nem érnek többet
2016. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%
Anyukádék gondolom csak neteznek. Asztali gépekből használtan is, de még újonnan is elég olcsón lehet olyan konfigokat találni, amik erre bőven jók. Használtan kihozható akár 30-40-ből is egy megbízható gép. Ha nem napról napra él a család anyagilag, akkor ezt össze lehet spórolni szerintem 1 nap alatt. Nincs valamilyen ismerősöd, aki ért a számítógépekhez? Segíthetne neked választani egyet, meg beüzemelni.
2016. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vaterára nézz fel, én 40-ért vettem laptopot, de olcsóbban is vannak olyanok, amik netre meg szövegszerkesztésre jók. Egy egyetemistának legyen már külön gépe.
2016. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!