Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom nem ismeri az apját....

A lányom nem ismeri az apját. A mostani páromat meg egyenesen gyűlöli. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Közel 2 éves lányom van. Fél éves kora óta nincs velünk az apja. Már nem is emlekszik rá. 3 hónapja költözött hozzánk a mostani párom és a viszonyuk napról napra egyre rosszabb. A lányom gyűlöli őt. Nem engedi hogy tisztába rakja, vagy hogy egyáltalán felvegye vagy hogy hozzáérjen. Ha a párom hozzászól, már attól elkezd néha sírni. Egyébként nagyon jó kislány, szófogadó, még sosem utált senkit ennyire. De most nem tudom mit kezdjek a helyzettel.

2016. febr. 19. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Féltékeny,mert valakivel osztoznia kell rajtad. Nem tudsz vele mit kezdeni,azon kívül,hogy próbáljátok kivárni,amíg megszokja a helyzetet,előbb utóbb majd megenyhül. Ne erőltessétek a dolgokat,a párod ne nagyon szóljon hozzá egy ideig, csak ha nagyon muszáj,inkább pl. üljön le a közelébe csendben mesét nézni. Mást is utálna,mindegy,ki kerülne hozzád közel. Nincs más lehetőség,mint kivárni. De főleg a tisztába rakást ne erőltessétek,az még egy gyereknek is intim dolog tud lenni.
2016. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor sem volt féltéleny mikor megszületett a kistesó. Nem hinném hogy erről lenne szó, mert ha tehetem csak vele vagyok. Páromat már zavarja is szinte hogy csak a lányommal foglalkozom.
2016. febr. 19. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Dackorszak, kistesó, új apuka, nem egyszerű helyzet hallod...

A kistesó az új párodé?

2016. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a kistesó nekem is bekavart :D Most akkor ki kitől van?
2016. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind2 a volt férjemtől. A babát szereti, semmi féltékenység...
2016. febr. 19. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:

lehet csak én vagyok ilyen retardált, de hogyha fél éves kora óta nincs veletek az apja, akkor hogy van az apjától kisebb tesó? vagy még terhesen hagyott ott?

a kérdésre válaszolva: nyilván már most törés neki, hogy nincs veletek az apja és nem is találkoznak. úgyhogy én azt mondom, hogy ne rúgj bele mégegyet. mármint most lehet idővel megszereti a párodat, szinte apjaként(mivel nincs előtte más férfi). aztán ha ezzel a pároddal szétmennél, kb mintha másodjára vesztené el az apját.. úgyhogy remélem biztos vagy a kapcsolatotokban.

és biztos vagyok benne, hogy idővel megbékél majd a kislány vele:) csináljatok közös programokat, játszatok közösen. ilyen pellenkázás dolgot még nem kell erőtetni.. elég ,hogyha sikerül elérni, hogy megkedvelje:)

2016. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igazi gyűlölet, az utokatesóm a mamánkkal csainálta ezt, meg majdnem minden felnőttel, aki nem a mamija volt
2016. febr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!