Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez egy családban...

Normális ez egy családban vagy sem?

Figyelt kérdés
Az életemben egyszer követtem el egy hibát 10 évesen most 14 vagyok és a szüleim mindenért basztatnak. A példa kedvéért kimegyek a konyhába megpucolni egy mandarint erre rám ordítanak hogy jöjjek el onnan mert öcsém tanul pedig nem csináltam semmit, ha pedig vissza szólok hogy csak mandarint akarok pucolni akkor meg megint rámszólnak hogy ne merjek így beszélni a szüleimmel. De nekem ettől már ki van a ****om is. Néha a sírás fojtogat és már az életemből is elegem van. Segítsetek, de ne olyanokat mondjatok hogy ne csináljak semmit mert már azt sem érdemlik meg hogy viselkedjek meg hogy nyalizzak nekik.

2016. febr. 19. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Milyen hiba volt az?
2016. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
66%
Írd meg privátban mit követtél el, hogy ennyire nem szeretnek.
2016. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Mégis mit tud csinálni egy tíz éves,amitől ennyire elhidegülnek tőled a szüleid?

Privátban írhatsz,ha szeretnél.

2016. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Mit követtél el?Leírod nekem?
2016. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, majd kinövöd.
2016. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hazudtam aztán 4 éven keresztül jó gyerek voltam, de én vagyok a hibás mindig és ez egy kicsit idegesítő.
2016. febr. 19. 17:30
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és még most fel is törték a Steam accomat és elloptak 60000-et és ezért is én vagyok a hibás mert hagytam hogy feltörték
2016. febr. 19. 17:41
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem rendőrök véletlenül a szüleid. Azok szoktak ilyenek lenni amikor valakit kirabolnak, ő a hibás hogy miért van nála pénz :))
2016. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Erre szoktam mondani.

Nem mindenkinek való gyerek.

Valami baj lehet a szüleid életében,és rajtad vezetik le a feszültséget.

2016. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
89%

10 évesen baromi nagy hibàt lehet elkövetni.

Hazudtâl, aszta! Èn leültem volna veled szépen és csendben elmagyaràztam volna, miért nem szabad hazudni, milyen következményei lehetnek, igyekezz, hogy ne jàtszd el a bizalmat,ilyenek.

Na ők ehelyett még mindig büntetnek, alàznak. Ilyenekből lesznek az önèrtékelési zavarokkal küszködő," semmire nem vagyok jô" felfogàsù felnőttek.

Mondd meg nekik, hogy ez neked rossz, megbàntad a hazugsàgot, nem akarsz többet ilyet csinàlni.

2016. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!